Düzenli Evimiz & Hayatımız

ben biraz takıntılıyım. rabbim bu yönümle sinamasin inşallah
benim bu kadar ince ayrıntıya takilmam da iyi değil canım. ilkinde hemen ücretsiz ayrılmıştım. Bu bebiste caliscam Allah nasip ederse. inşallah hakkıyla bakıp yetistirebiliriz içim rahat değil ama el mahkum hersey üst üste geldi. Bir ay fazladan maas alsam kar

Al canım al bende stok yaptım 2-3 aylık sonrası allah kerim
Şu zamları düşününce tadım kaçıyor.Düşünmeyen bireyler olsak o da benim hayat felsefeme ters. Keşke dümdüz yaşayan insanlardan olsaydım Hayat bizi götürdüğü yere doğru gideriz diyebilsem hiç öyle olmadım.

Kuzum bu gün sabah kahvaltıda 20 kişilik misafir bendeydi evi yeni topladım yarın kına onuda atlatırsam yolçuluk hazırlığı başlıyacak
Yaptıklarımı yazsam destan olur duy sesimi Nego
Düğün dernek varsa eğlenmeyi de ihmal etme

Noter 39dan sonra doktor bana her an gelebilir dedi hatta bi gün gece hep senden telefon bekledim dedi 40+3te zorla aldı artık

bana da büyükte 38. haftada bu bebek 40 i bekler dedi. iki üç gün sonra doğurdum bunda da erken doğum riski falan vardı. adam o sureyi atlattı bizle kafa buluyo

her yalancı sancıdan sonra ben

amin canım Allah gücünü kuvvetini artırsın için rahat olsun zaten onlar için çalışıyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…