Düzenli Evimiz & Hayatımız

2gundur sürekli bi koşturma içindeyiz.Oraya git buraya gel.Ya bi de sıcakta disari çıkmak da ne zormus.
Baharatlık ve patates soğan sepeti yeni temizlendi.Odevler tamam yani.

Mutlu haftasonları 💓💓

images

Nego Nego Temiz, pak, güzel arkadaşım topiğinin doğum günü kutlu olsun 💜

Burda çok şey paylaştık çok şey öğrendik vesile oldun Allah razı olsun.

En zor günlerde kimseyi görmek istemezken buraya girdim sizi okudum. Güzel dostluklarımız oldu. İyi ki açmışsın, iyi ki çağırmışsın, iyi ki etikete devam etmişsin 💜

Ben kendi adıma çok nasiplendim.
Yaptığım her işe daha çok kıymet verdim.
Artık hiç bir işi gözümde büyütmüyorum sağlık olsun gerisi yapılır topiğe yazarım diyorum.

Bu çiçekler sana 😍
images

Hayırlı haftasonları hanımlar☺️
Sabahtan hastane işlerimi halledip eve geldim kahvaltımı yeni ettim şimdi ev işlerine girişiyorum.
Yapılacaklar;
☘️kahvaltı bulaşıkları toplanıcak.
☘️Tuvalet lavabo çamaşır sulanıcak
☘️Toz alıp küçük süpürgeyle mutfak salon süpürürüm
☘️Ütü yapılcak
☘️ Duş alıp ilk vakit namazla tatili bitiricem
☘️Yemek yapılcak

Slm
Kalktığimdan beri ne su var ne elektrik
Hicbise yapamadim.bu kadar uzarmi ya öfff
Topalak hamuru yogurdum .döktüm
Bi bağ sarımsak dogradim buzluga attim.etraf toplu namaz kıldim.onun disinda hic bise yapamadim🙄

:olamaz: AYYY ŞİMDİ DÜŞÜNECEKSİNİZ BU KADININ EVİNDE DE BİRŞEY YOK BU GÜNKÜ ÖDEVLERDEN DE YIRTTIMMMM:KK70: ÇÜNKÜ PATATES SOĞANLIK YOKKKK EVDE İHTİYAÇ KADAR ALIYORUM... BAHARATLIK DA 3 TANE VAR (TUZ+KARABİBER+BUL PİBER ) O DA MUTFAK MASASININ ÜZERİNDE DURUYOR ARA ARA HEP SİLİYORUM TEMİZLER ..

3+1 EVİMİZ AMA ARAÇ GEREÇLER AZ MİKTARDA ÇALIŞTIĞIMIZ İÇİNDE MİNİMAL YAŞAM BİZİMKİSİ ZATEN EVDE 2 KİŞİYİZ :KK19:

En zor günlerde kimseyi görmek istemezken buraya girdim sizi okudum. Güzel dostluklarımız oldu. İyi ki açmışsın, iyi ki çağırmışsın, iyi ki etikete devam etmişsin 💜

Artık hiç bir işi gözümde büyütmüyorum sağlık olsun gerisi yapılır topiğe yazarım diyorum.

Bu çiçekler sana 😍
images
Aa yıldönümü mü hiç farkında değilim 😍
Sağol Bonusum beraber güzeliz 💜

Slm
Kalktığimdan beri ne su var ne elektrik
Hicbise yapamadim.bu kadar uzarmi ya öfff
Topalak hamuru yogurdum .döktüm
Bi bağ sarımsak dogradim buzluga attim.etraf toplu namaz kıldim.onun disinda hic bise yapamadim🙄
Hem su hem elektrik aynı anda kâbus gibi🥴

:olamaz: AYYY ŞİMDİ DÜŞÜNECEKSİNİZ BU KADININ EVİNDE DE BİRŞEY YOK BU GÜNKÜ ÖDEVLERDEN DE YIRTTIMMMM:KK70: ÇÜNKÜ PATATES SOĞANLIK YOKKKK EVDE İHTİYAÇ KADAR ALIYORUM... BAHARATLIK DA 3 TANE VAR (TUZ+KARABİBER+BUL PİBER ) O DA MUTFAK MASASININ ÜZERİNDE DURUYOR ARA ARA HEP SİLİYORUM TEMİZLER ..

3+1 EVİMİZ AMA ARAÇ GEREÇLER AZ MİKTARDA ÇALIŞTIĞIMIZ İÇİNDE MİNİMAL YAŞAM BİZİMKİSİ ZATEN EVDE 2 KİŞİYİZ :KK19:
Ben baharat çok kullanırım. İki takım artı kavanozlar var🤣

Bu çiçekler sana 😍
images
Topiğin doğum günü mü bugün ne güzel. Nego Nego iyiki kurmuşsun topiği iyiki yollarımız kesişmiş. Daim olsun inşallah 😊

X