Düzenli Evimiz & Hayatımız

Anlıyorum canım,sen evelallah hamarat işini gücünü mis gibi yapan kadınsın.Gül gibi bakarsın tek başına hem de huzurun yanına kalır
İlk olduğu için bakamam büyütemem tek başıma sanıyordum yanımda birisinin olması bile güç veriyordu sanki ama şimdi sorsan yanımda biri olsa enerjimi sömürür gibi geliyor herüfüm sürpriz yapıp şu robot züpürge alsa bana ooo keyfim keyif

Ah o beklentiler zaten bizi hasta,dert sahibi ediyor.Benim hep duamdır Allahım beni kimseye muhtaç etme,gücümden kuvvetimden eksik koyma işimi kendim yapayım.Muhtaçlık ağır bir duygu
Her allahın günü dilimden eksilmez. Rabbim beni kimseye, kimseyi de bana muhtaç etme derim hep.

Konuş aslan parçası sen konuştukça ben rahatlıyorum ya

Bence alacak

Ah o beklentiler zaten bizi hasta,dert sahibi ediyor.Benim hep duamdır Allahım beni kimseye muhtaç etme,gücümden kuvvetimden eksik koyma işimi kendim yapayım.Muhtaçlık ağır bir duygu
Aynen canım beklentiye girmişim hep uykusuzluğumu , yorgunluğumu görüyor destek olunur sanmışım en çok da bundan hasta oldum bence

Konuş aslan parçası sen konuştukça ben rahatlıyorum ya
Rahatla valla tek daha iyi istediğin gibi büyütüyorsun bir haftada çocuğa küsmeyi öğretip onu miras bıraktılar bana gel de çocuğu düzelt şimdi
Onun fikri idi yapmaya çalışır bence de doğum hediyesi olarak hastaneye getirse ya

Aynen canım beklentiye girmişim hep uykusuzluğumu , yorgunluğumu görüyor destek olunur sanmışım en çok da bundan hasta oldum bence
Şu hayatta insanı en çok yaralayan yaşadıkları değil inan beklentileri. Bak bize kimse yok beklenti de yok dua edip yola çıkacağız. Seni yorgunluk uykusuzluk değil onların düşüncesizliği yıpratmış inan.

Aynen canım öyle Allah kimsenin kalbinden merhameti eksik etmesin

annelik biraz da içgüdüsel oluyor. Senin de bunu başaracağını biliyorum. Tabi ki her konuda destek oluruz sana. Korktuğun kadar yok yani. Ha bir süre insan kılığından çıkıyorsun o ayrı. Sonra düzeliyorsun

Başaracağım bende inanıyorum artık

İnsan kılıpından çıkalım yeter ki çok uykusuz kalmayalım be ya

Başaracağım bende inanıyorum artık

İnsan kılıpından çıkalım yeter ki çok uykusuz kalmayalım be ya
Ya Nego nun dediği gibi düzenini oturtturursan hiç sıkıntı olmaz. Çocuklar düzeni sever ve düzeni bozmayı da sever. Halledersin evelallah

Allahım doğum hediyesi olarak ev aleti istiyoruz,bundan kaybediyoruz biz

Ben hayatta başaramam hayatta ben ne halt edeceğim çocuk olunca ya

sabah sabah dert sahibi oldum bee
Canım hiçbirimiz böyle doğmadıkki ilkinde yalnızım ne yapacam ben dedim büyüdü, ikinci oldu ben bir taneyle zor idare ediyorum iki tane nasıl olacak dedim o da büyüdü üçüncü desen süpriz yumurta ona hamile olduğumu öğrendim şoka girdim ben 3 çocuk bakabilecek biri değilim diye ağlama krizlerine girdiğimi biliyorum. Bu günüme Hamdolsun Allah üçünede sağlık sıhhat uzun ömürler versin.
Eminim senden de çok güzel bir anne olacak.
Camları açıyoruz bol bol,ordan toz geliyor
Siliyoruz siliyoruz bitmiyor çünkü camlar kapılar 24 saat açık çok işlek bir cadde üstünde
Dur kız hele önünde çok güzel günler bekliyor siz size yetersiniz evelallah
Bu da bana taş atıyor uykusuz çocuklar işte bu ara erken yatırmak için ekstra çaba sarf ediyorum akşam 10da uyuttum gece 4 buçukta kalktım oyun oynuyorlar ikisinede bir gözüktüm tekrar uyudular acaba ne kadar süre uyanıktılar hiç bilmiyorum
Bencede

Eeee etiketlerde çocuk yetiştirme de varmış ya niye demiyonuz bana he

UcanSupurge arkadaşımızin yaşadıklarına yakın benimki de ces.
hamileliğimde kimse gelmedi, her bir hazırlığımi tek yaptım.
ilk çocuk tecrübe yok ama internet var
neyse anneme ne zaman gelcen diyom dogurcagini hissediyon mu boşuna erken gelmeyin dedi bana zaten hamileliğimi görmemişsin gelsene kafa rahat ingalar yokken

kaynanam gelmesin diye eşim şimdilik gerek yok deyip gecistiriyo. o da gelip kaynanalik yapacak çünkü.

ben aniden doğuma gittim. aileleri aradık. doğumdan bir iki saat sonra geldiler.
gece yanımda eşim refakatçi kaldı. annemle kaynanam evde uyudu.
hastaneden çıktım geldim. doğuma gittiğim gün yaptığım yemeği önüme koydular.
bunlar gaz yapar dedim kalktım kendime yemek yaptım.
onlar yattı eşimle ben çocuğa baktık
bebeğe bakmaya arkadaşlarım gelcek baktım bos boş oturuyolar. buzlutan yaptığın börek poğaça kurabiyeleri falan çıkardım.

vel hasıl onlar yattı. annem biraz bişeyler yaptı. kaynanam kasindi durdu. ben altıncı gün ikisini de postaladim. en baştan beri yalnız kalmak istiyodum zaten. çoookkk hakliymisim:)
burda herkes yaralıdır bence doğum lohusalık çocuk bakımı:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…