Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ehe bak baya da cici gözüküyolar satışı var mı bilmiyorum da

Sabredin benim küçük yapacak her işi yapan robotu büyüyünce
Teyzelerinin fikirlerini not alsin bak isine yarar
toz alan drone yapsınlar mesela
Jane jetgil gibi olmak istiyorum civciv
Biri drone toz alsin der biri yerlere ittirsin yerden supurge supursun robotlar imece usülü evi temizlesin der

Biz de bahane ariyomusuz ev isini robotlara kitlemeye

Biri drone toz alsin der biri yerlere ittirsin yerden supurge supursun robotlar imece usülü evi temizlesin der

Kitlemek değil ya sadece deneyimlemek istiyorum

maratonlara da gelir misin
Samdan avina sessizce yaklasiyordu
Ehe bak baya da cici gözüküyolar satışı var mı bilmiyorum da
Ayy inanmiyorum ama bu cok tatli her isi yapiyomus kız ben daha ilkel bisey düşünmüştüm kiyamam nasil topluyo her yeri cildiriciim bi an önce cogalsin ucuzlasin türkiyeye gelsin de hepimiz alalim
Turşu suyu çık aklımdan
Ayy mideni mahveder gece uyurken dikkat et nego

Gelmek isterim ama 17 aylık yerinde durmayan bi oğlanla nasıl gelirim bilmiyorum

ben de aşağı yukarı o zamanlar geldiydim:)
benim oğlan sağolsun insanı iki dk oturtmuyodu ama evi de düzene sokamiyodum.
burda çok güzel düzen kuruyo insan:)

Niye öyle dedinki şimdi

Tanıtmışlar ama çıkış tarihi ve fiyatı belli değilmiş bize ulaşması 5-6 yıl sürer gibi

sadece işaret parmağım düğmeye basmaktan ağrısın. ev işiyle ilgili o kadar yorulmak istiyorum civciv

ben de aşağı yukarı o zamanlar geldiydim:)
benim oğlan sağolsun insanı iki dk oturtmuyodu ama evi de düzene sokamiyodum.
burda çok güzel düzen kuruyo insan:)
Tam olarak öyleydim ben de ve düzen kuramamaktan bunalıma girmek üzereydim. Bayram öncesinden beri bakıyorum buraya biraz biraz yoluna giriyor gibi

Valla nego 4 sene olcak o kadar söylüyorum ama hiç fayda etmiyor bende yapıp yorulmayı tercih ediyorum. Annesi alıştırmış önünde yemek dursa tabağına koyup yemez. Aç kalır yine yemez değişik bi huyu var ne desem de fayda etmiyor biraz kızla ilgileniyor işte aksamları hafta sonu o kadar.

Ay ne güzel valla iyi yapmışın. Ben çok tez canlıyım ya yapmadan duramıyorum başak burcu oldugumdan mıdır nedir bilmiyorum O uyusuk uyusuk bi işi becermeyşnce dayanamıyorum zaten yapmayada hiç gönlü yok kendim hemen yapıp rahatlıyorum Kızıyla ilgilensin evdeyken bari o yetiyor babası gelince biraz yakamdan düşüyor en azından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…