Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ayy gec kaldım bi saat kadar mutfagi toplamaya dalmisim ama pasparlak oldu her yer yarinin yemegine de karar verdim her seyi ayarladim geldim

Ben de gidem de maden suyumu alam bugün bi kahve daha içersem kalpten gidecem zaten zor nefes aliym gögsum sıkısıyo valla bugün

kk birinci noteri sırlarını anlatacaktin bul beni didin buldum seni gel buraya

az daha gidiyodum bak civcivim tam zamanında geldin

Tüm camlar kapalıyken robot süpürge yokluğumda her gün bi fiil çalışmışken evin her yanı toz olmuş nasıl oluyo bu çıvdıvıcam
Hic sorma benim de habire tozlaniyo nefret geldi artik bu evin tozundan. Sanki icerde görünmez inşaat iscileri calisiyo

bı abi bana evlenmeden önce cadde üstü ev almicaksin. caddenin arka sokağından alcaksin demişti hem toz hem ses hem kalabalık için
ben şu an ev bile alamıyorum ama olsun
Çok doğru demiş evimi çok seviyorum tozu ve araba sesi hariç ama Gönlündeki evlerden daha güzeller nasip olsun inşallaaahh

Onlara da baktım da indirim yazıyodu tıklamış oldum. Şu an hiç kıyafet düşünmüyorum sonra inşallah
Ah ha bunu nerde görsem tanirim kafasinda kilo isini bitirmis kisi cümlesi bu beden kuculunce alcan dimi yeni yeni seyler
Ben de su ara almamaya calisiyorum cok dengesiz oluyo bedenler olmus da olmamis gibi falan hjajjajsj

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…