Düzenli Evimiz & Hayatımız

BEnde öyle olduğumdan gözüm ısırdı bir yerden
Ben evlenmeden önce sessiz sakin hanim hanimcik bir civciktim Evlendikten sonra evrim geçirdim baktim gelen vuruyo giden vuruyo bide cazgir olmazsan herkes tepene biniyo ben de cazgira bagladim tabi bu halim tam olmadi bence bikac yil daha var tam olmaya hala hakli da olsam bazen sesimi cikaramiyorum.
Picak takmaya başlamadım henüz
Yazıklar olsun basganımm ben en çok ödevlere uyan ikindi olmadan herşeyi bitiren kişiyim

Benim oyumla civcikin oyu bir mi
Teessüflerimi iletiyorum cesiga derim gorursun he

Gelen vuruyo giden vuruyo keşke herkes kendini ezdirmese beş para etmez insanlara tak pıçağı geç değil

Gözünü sevem cesiga deme o terliksiz terliksuyu da vuracağım

Ben bi yapacaklarimi yazayim.

Yemek(corbam var, yanina yoğurtlu bakla salatasi)
Evi supurturum, silerim
Elim degmisken lavabolar temiz ama üstten bi silerim
Bakım yaparım(kaş bıyik)
Balkonu yikamam lazim
Dusakabini silerim
Ders calisirim
Mutfak dolaplarini silerim
Alexin kafesi temizlenecek
Camasir yıkarım
Nevresimleri değiştiririm

Spor tamam

Hepsini bugün bitiremesem de 2 3 güne yayarim bitiririm kalsin burda.

Saricivcivcikcik sen izmirde değilmiydin?

Ben önceki gibi erken çıkamıyorum ki 9 çok geç kalıyo sabah yürüyüşü için ama şu an anca bunu yapabiliyorum napim.
Yürü gel duş iki soluklan vakit geçiyo evdekiler beklemek istemiyo herkesin tek düşündüğü yemek

Güneş burda da rahatsız etti sıcak kemde sürmeden çıktım inş sıfatımda bişey yoktur. 6 da çıkıcaksın gün doğumundan sonra.

Yazıklar olsun basganımm ben en çok ödevlere uyan ikindi olmadan herşeyi bitiren kişiyim

Benim oyumla civcikin oyu bir mi
Civciv öğleden önce akşam yemeğini bile yapanlardan
İsim vermiyim başkaları desen neyse
Kızlar benim üyeliğimde mi bir sıkıntı var telefonumda mi bilmiyorum ama buraya giremiyorum bu da ban yemenin başka çeşiti mi bilmiyorum sadece bu site açılmıyor, öyle yavaş ki
Tarama geçmişini falan temizle,tarayıcı olarak opera kullan hızlanır

Son düzenleme:
Kızlar benim üyeliğimde mi bir sıkıntı var telefonumda mi bilmiyorum ama buraya giremiyorum bu da ban yemenin başka çeşiti mi bilmiyorum sadece bu site açılmıyor, öyle yavaş ki

Tarayıcı değiştir bakalım fark edicek mi bende sıkıntı yaşıyorum bu ara beğenilerde atıyor başka sayfaya

Yürüyüş mü yapıyosunuuuzz ayy ben de katılsam keşkem

Muğladayim canım. Sen nerdeydin erzurum gibi kalmis aklimda ama sivas degildi dimi ondan öyle dedim.
Tabi canım sartlar hangisine uygunsa öyle yap yeterki yap da
Evet en güzeli günes doğmadan aslinda da tırsıyorum köpekler takiliyo pesime boyum kadar
Günes kremi önemli ben yaz kıs hep sürüyorum cildiyeci söylemişti seneler önce. Ama bir tek onu sürüyorum nemlendiricidir bakim kremidr baska hicbi sey sürmüyorum adam olana yeter bile bakim olarak
Civciv öğleden önce akşam yemeğini bile yapanlardan
İdim vermiyim başkaları desen neyse
Cok güzel bi noktaya parmak basmissin teşekkür ediyorum

Ayy bi muğlalı yakalamak ne hoş konuya baaambaşka bi yerden dalcam nasipse 8 sene sonra oraya yerleşmeyi düşünüyoruumm ömrümüz olur da hala görüşür olursak tavsiye isterim senden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…