Düzenli Evimiz & Hayatımız

Olsun canım benim sürekli yaz nolucak ben bellerim dutuldu diye yazmıyomuyum size ❤
Bahar havasındandır belki yaz güneşine şöyle sırtımızı dizlerimizi bi verdik mi inşallah temamdır
Ahhh anneannem derdi kemiklerin ısınınca ağrıları geçiyor diye denize giderdik kuma gönderdi kendini balkonda güneşi görünce kolunu bacağını acar otururdu sırtını verir güneşe beklerdi

Bende bir kere almıştım gerçekten çok güzel kokuyor ambalajının üzerinde yazmamı acaba

Bende bir kere almıştım gerçekten çok güzel kokuyor ambalajının üzerinde yazmamı acaba
Egzotik şakayık özleri yazıyo ama parfüme donusturunce koku degisiyoya. Birebir ya da benzer parfümünü kullanan vardir belki dedim
Direkt sakayik alip buyutcem evde ya da

Bende yaptıklarımı yazayım bu saatte kadar
Kahvaltı hazırla topla yaptım
Nego Duymasın akşamdan bulaşıkların vardı onları makineye attım
Wc yıkadım
Çamaşır katladım yerleştirdim
Kıymalı patates yemeği yaptım
Yatağı topladım
Youtube videosunu hazırladım yayına verdim
Şimdide bir posta daha çamaşır yıkamam lazim ama oturup bakayım dedim sabahtandir elime telefon alamadim

Egzotik şakayık özleri yazıyo ama parfüme donusturunce koku degisiyoya. Birebir ya da benzer parfümünü kullanan vardir belki dedim
Direkt sakayik alip buyutcem evde ya da
Çok mantıklı acaba şakayık otunun yağını bulamazmıyiz ise yarayabilir.. buhurdanlikla ya da çamaşır yıkanırken yumuşatıcı gözüne falan eklesek kafanda binbir fikir

Kızlar sabah berbat bir bel ağrısı ile uyandım ağrıdan midem bulanıyor adet olacam onun etkisi olabilir ama sadece o değil sanırım bilmiyorum
Sabahtan beri sadece kahvaltı hazırladım topladım
çocuklara film açtım mısır patlattım banyo paspaslarını makineye attım şimdi ipe atıcam
Tüm salon mısır olmuş süpürgeyi açıcam ama nasıl yapacam bilmiyorum
Yemek işini eşime bıraktım ne istiyorsan yap o iş sende dedim
Hiç keyfim yok

Geçmiş olsun

İdrar yolu enfeksiyonu olabilir dikkat et,çok bulantı yapar bel ağrısıyla beraber

Üşütmede çok ağrı yapıyor geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…