Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydınlaaar herkese mutlu hafta sonlarııı

Bu ara pek gelemiyorum ödev de güzelmiş sıcak bi şeyler içiyorum, duş alıp çıkıcam. bir aklım bir mercimek çorbası yap eve bırak diyor
Dün benim oğlan kıza 50 Tl verip evi süpütürmüş
Yarın evde kalırsam bir çeki düzen vermem lazım resim çekip satılık ilanını gireceğim. ufak ev her taraf ıncık cıncık dolu

Testin sonucuna göre demiş ama amh değeri artmaz mı ya
Artmaz olur mu bonus ya amh 0.00 olan birinin hamile kaldığını biliyorum ben. Doktorlar teste bakıp yok diyor çünkü onlar artacağına inanmıyor fakat şifa doğada öyle kürler var 3 aya yumurta oluşuyor allahın izniyle malipina

Dedim dün bende ya kk da çok var bak sor kızlara dedim mutlaka artıyıdur şu an alt sınırın altında görünüyo o kadar çok kür var ki

Dedim dün bende ya kk da çok var bak sor kızlara dedim mutlaka artıyıdur şu an alt sınırın altında görünüyo o kadar çok kür var ki
Yanlış bilgi de vermeyeyim ama amh yükselebilen bi değer değil. Eğer yumurta kaldı ise ilaçlarla gebelik ihtimali var ama eğer yumurta rezervi yok ise yeni yumurta oluşumu mümkün değil diye biliyorum

malipina sıcak bakarsan sonuçlarını at istersen, konu açamam kafam kaldırmaz dersen de en azından bize değerleri söylersen senin için araştırma yaparım ben.

Yanlış bilgi de vermeyeyim ama amh yükselebilen bi değer değil. Eğer yumurta kaldı ise ilaçlarla gebelik ihtimali var ama eğer yumurta rezervi yok ise yeni yumurta oluşumu mümkün değil diye biliyorum
Yok yok kesinlikle değil inanın artıyor. Kendi gözlerimle şahit oldum. Annemin kuzeniydi. Yok a öyle alıştırmışlar ki insan inanamıyor.

Burda bile 3 ayda 0.01 lerden 1 üstüne çıkanlar var. Hemde sayı çok fazla

İşte rezerv varsa mümkün zaten ama rezervde yumurta yoksa oluşum yok diye biliyorum. Tabi inşallah senin dediğin gibidir canı gönülden isterim öyle olmasını

İşte rezerv varsa mümkün zaten ama rezervde yumurta yoksa oluşum yok diye biliyorum. Tabi inşallah senin dediğin gibidir canı gönülden isterim öyle olmasını
0.000 değer annemin kuzeninin değeriydi.

Mevcut yumurta varlığı veya yokluğu oluşumu tetikleyen birşey değil hepsi birbirinden bağımsız. Yani 1000 yumurtası olanın artar 0 olanın artmaz değil.

Allah büyük ya kimi 3 üstü değerle hamile kalamaz kimi 1 tek yumurta ile kalır. Ben bu konularda mucize insanıyım çok çok inanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…