Düzenli Evimiz & Hayatımız

Benim küçüğün online dersi var haftada 3 kere o devletin ana sınıfı kitabından yaptırıyo öğretmen ayrıca etkinlik sayfası çıkarıyo her hafta gidip alıyoruz.

Dün ağladı girmek istemiyorum diye girmedi yazdım öğretmene izin verdim dedim iyi yapmışsınız dedi. 40 dk eğlenceli geçiyo gibi görünüyo ama sıkılabiliyolar

Benimki özele gitmiyor devlet anaokulu.Evde canlı ders şeklinde olsa zaten göndermem,çocuk arkadaşlarıyla oynasın diye gönderiyorum zaten çünkü.

Sende bendensin çünkü insan doğası ona programlı.Üstüne güneş doğmasın derler.Sabah uykusundansa akşam uykusunu tercih ederim her zaman
Gitti mi eşin göreve?
Eşim gidiyo da kalmak istemiyodu görev saatlerine göre ayarladı git gel yapiyo kalmadi yani.
Bi gece gidiyo diger gece izinli ondan ben de gitmedim annemlere 2 hafta ust uste kalsaydi gitcektim

+++++
Yatak odasinin tozunu aldım (dolaplarin ustü de dahil)
Bazanin altini süpürdüm geri kalan yerleri de süpürttüm robota
Ebeveyn banyosunu temizledim
Misafir banyosunu temizledim
Antredeki dolaplarin tozunu aldım, supurttum
Mutfagın (ayrintili degil) tozunu aldım, süpürttüm
Oturma odasinin tozunu aldımm süpürtmedim
Camasir makinesinin tozunu aldim
Camasirları katlayip yerlestirdim
Makineye örtüleri, küçük kilimleri attim asmam lazım
Kahvaltıdan sonra mutfagi toplamıştım
Prizleri, kapı kollarini, pencere önlerini sildim
Biseyler daha yaptim ama hatırlamıyorum
Kalanlar;
Su yapip salonun tozunu alcam, süpürcem
Aslinda mutfak dolaplarini da silsem iyi olur ama bugünlük o dursun mokunu cikarmaya gerek yok
Tüm evi viledalicam
Balkon yikancak buyuk ihtimalle bugün yapmam

Normalde böyle parca parca yapmam komple toz alir sonra komple supururm ama esim evde hayaller hayatlar oldu o yüzden. Neyse buna da şükür

Simdi bi kahve molasi verdim sonra devamke.

Evettt efsane geri döndü dün sabah geldim eve 10a kadar yatmışım kalktım oğlanı okula götürdüm sonrada
Önce makine ayarladım 2 makine çamaşır yıkandı astımkurudu topladım katladım yerleştirdim
Valizleri boşalttım yerleştirdim
Ev boş kalmadığı için baya kirlenmişti
Dip köşe sildim süpürdüm toz aldım
Tuvalet banyo çamaşır suyuyla ovdum yıkadım
Yemek hazırladım akşam için yendi topladım oğlanıda banyo ettirip yattık
Bugün de aynı şekil de süpürdüm sildim mutfağın dibini köşesini boşalttım sildim çamaşır6suyuyla. Buzdolabını temizledim makineye bulaşıkları yerleştirdim elde yıkanacakları yıkadım simdi dikilecek çorap kıyafet var onları dikiyorum sonra da makineyi boşaltırım bulaşıkları yerleştiririm. Okunacak 80 sayfa tefsirim var inşallah bugün onuda halledicem

Tamda her işi hallettim Çaycıyı kaynatıp tezgahı falan çamaşır suyuyla temizlemek kalmıştı kızı uyuttum rahatsız olmasın diye şimdi giriyorum mutfağa

Maşallah okurken içim açıldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…