Düzenli Evimiz & Hayatımız

Daha iyi mi ayla?
Yok bonusum ya devam ediyor hatta arttı ilaç aldık prebiyotikli bakalım insallah yarına geçer. Bugun 10 kere belki daha fazla altını değiştirdim pişik oldu cocuk iki kez alt tarafını yıkadım bi kez banyo yaptırdım. Üstüne falan da taştı bazılarında aksama kadar alt değiş üst değiş çamaşır yıka uğraştım durdum uyuttum telefonu elime anca aldım. Hiçbişeyde yemiyor ne muz ne patates 😖😖

Yok bonusum ya devam ediyor hatta arttı ilaç aldık prebiyotikli bakalım insallah yarına geçer. Bugun 10 kere belki daha fazla altını değiştirdim pişik oldu cocuk iki kez alt tarafını yıkadım bi kez banyo yaptırdım. Üstüne falan da taştı bazılarında aksama kadar alt değiş üst değiş çamaşır yıka uğraştım durdum uyuttum telefonu elime anca aldım. Hiçbişeyde yemiyor ne muz ne patates 😖😖
Ah ya artmış evet yarına bi götürsen mi acile acaba? Su kaybı çok oluyo ayla yemesede içirmeye çalış bişeyler geçmiş olsun tekrar ya

Eklentiler

• 16217118493102106695184127374750.jpg
    16217118493102106695184127374750.jpg
    54,2 KB · Görüntüleme: 21

çok geçmiş olsun. Allah şifa versin minige.
yediği bişey dokunmuş olabilir mi. gün içinde farklı bişey yedi mi acaba

X