Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ablam bu içine attıkları yüzünden psikolojik tedavi görüyor. İlk önceleri çekinip söyleyemiyordu, bide kötü olmamak için. Sonra da amaaan nasıl olsa anlamayacak değişmeyecekler dedi. Hep kendine etti
Sen zaten saygını bozmazsın canım. Ama seni kimsenin ezmesine ve üzmesine izin verme.

Sepetim dolu canım hava bozuk ya çok yıkayamıyorum.
Deterjan gözünde deterjan kalıntıları oluştu. Sıcak su bekletip yıkadım yine de çıkmadı. Bi fikrin var mı negom?

Kahvaltı tepsimi kaldırdım
İki makine çamaşır astım
Sökükler vardı diktim
Boyama yaptım
Kitap okudum

Allah razı olsun hepinizden gerçekten hem iç ferahlatıyorsunuz hemde gerçekleri görmeye vesile oluyorsunuz iyi ki varsınız hepiniz

Allah razı olsun hepinizden gerçekten hem iç ferahlatıyorsunuz hemde gerçekleri görmeye vesile oluyorsunuz iyi ki varsınız hepiniz
Sende iyi ki varsın canım kendini üzmeye inan değmiyor.uğruna hasta olduğun insanlar yanında olmuyor.
Sana sadece senden fayda var demişler.

Aynen benim ablam da öyle. Sadece psikolojik değil şu an saglikli bi tarafi kalmadi. Stres her seyin basi gercekten kendi kendine dusunup kendini yiyo insan..
En sonunda iletisimi kesti o aileyle hala stres üzüntü yapiyo ama eskisi kadar uzemiyolar en azindan..
Birtekefem Ben muhtemelen senden daha küçüğüm ama mesafe koyamiyorum laf söyleyemiyorum demissin. O zaman o raddeye gelememissindir. Ya da karakter meselesi bilmiyorum. Bi raddeden sonra insan buz gibi soğuyor çünkü.
Cok yakın değilseniz fazla gorusmemeye calis. Benimkiler de ayni seyleri yapiyolar karışmaya gelince her seye karisir ama kendi aralarinda bi mevzu dönünce beni mutfaga gönderir civciv kalk kahve yap diye sanki ben gerizekaliyim anlamiyorum. Hoş merakli degilim zaten de. Insani salak yerine koymalari komik. Ben farketmezdim yine gerci tesadüfen bi kere bastım ben gelince kıvırdilar gozumun icine baka baka yalan söyledi hem de kac kere. İste bi süre sonra konuşasın göresin gelmiyo. Ben cagirmasin diye dua ediyorum sen de cagirmadi diye alinmissin amaan bosver ne guzel iste kafani dinlersin

Beraber oturuyorlar canım kv ile.

8 de kalktım bugün,9:30 a kadar yaptıklarım

Kahvaltı hazırladım
Akşam yıkadığım tencereleri kaldırdım
Yatakları düzelttim
Küçüğümü uğurladım
Banyo lavabosunu ovdum,klozete temizleyici döktüm
Dağınıklığı topladım,yastıklar battaniyeler vs
Banto paspaslarını makineye attım
Kirlileri ayırdım
Mutfak çöpünü değiştirdim
Kahvaltı sofrasını topladım,kendime tepsi hazırladım

Kahvaltı tepsimi kaldırdım
İki makine çamaşır astım
Sökükler vardı diktim
Boyama yaptım
Kitap okudum

3 makine çamaşır astım
Kuruyanları topladım
Akşam için tavuk terbiyeledim belki yarın pişiririm,yemeğim var
Çocuklara öğle yemeği verdim,bulaşıkları kaldırdım
Bütün evi süpürdüm
Tesbih çektim
Kuruyan çamaşırları katladım

Valla acaba Bi ben mi yaşıyorım bunları diyordum ama tek olmadığımı görünce sevinsem mi üzülsem mi bilemedim aynı şeyler tam olarak hadi Bi kahve yap Bi su getir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…