Düzenli Evimiz & Hayatımız

Nasıl görmedin yaa aşk olsun yağlıkları oraya koyarsam benim oğlan resim yapar halıya resim eski bu arada şu an bulaşıklık ve halı yok
cocugun sanatına taş koyma bacım ben bulasiklik yerine havlu gibi örtü koyuyor ve sürekli değiştiriyorum daha kolay geliyor bana
O zaman boş kalsın bilemedim valla

cocugun sanatına taş koyma bacım ben bulasiklik yerine havlu gibi örtü koyuyor ve sürekli değiştiriyorum daha kolay geliyor bana
O zaman boş kalsın bilemedim valla
Islanınca kalorifere mi seriyorsun. Islak ıslak kirli sepetine atılmaz Ben de ikeadan örtü alacağım en rahat olacak galiba

Islanınca kalorifere mi seriyorsun. Islak ıslak kirli sepetine atılmaz Ben de ikeadan örtü alacağım en rahat olacak galiba
Tabi, bulaşığı kaldırınca kalorifer hava güzelse balkona tele.Bi kaç kere kullanınca da sepet.hatta bı sürü minik havlu aldım mutfak için, çekmeceye koydum.Hem mutfak havlusu hem de bulasiklik amacıyla kullanıyorum. Sürekli değiştirmek gerekiyor ama daha temiz oluyor.Daha önce bunun için olan bezlerden aldım ama makineye atince rengi solmaya basladi.elde yıkamak da benim içimi rahatlatmadi
ve işime gelmedi
Bulaşık sayısı artacak olursa çekmeceden yenisini çıkarı ediyorumt

Bizde kalorifer yok balkonda da asacak yer yok. Bakalım bi çözüm bulacağım ona da şu an süzgece koyuyorum

günaydın:)

dün yaptıklarımı yazamadim ben

sabah kahvaltı hazırladım
bulaşık makinesini boşalttım doldurdum
bulaşık Makinesini buzdolabını dıştan sildim
öğle yemeğini pişirdim
bı makine çamaşır attım, astım
salonun tüllerini gunesliklerini yıkadım astım
ayakkabiligi topladım
akşam yemeği hazırladım
elde yıkanacak bulaşıkları yıkadım
tavaları cifledim
salonu süpürdüm
bı kaç yüz sayfa kitap okudum

başka da bişey yaptım mi hatırlamıyorum

Günaydın senin kadar kitap okuyayım al negonun verdiği bilezikler senin olsun

Günaydın cumleten hayırlı sabahlar
İnşallah canım rabbim gönlüne göre versin benim de öyle çok değil aslında olan da kullanışsız geliyor bana. Eşime raf attırıyorum ha bire dolaplara
Amin canım cümlemizin kalbinden geçen olsun inşallah
İnsallah Test yaptırmaya gitti şimdi
Çok geçmiş olsun inşallah temiz çıkar sonuç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…