Düzenli Evimiz & Hayatımız

Saricivcivcikcik sesin çıkmadığına göre bugün iş yapmadın
Evet yapmadim canım bi tek dun nevresimleri degistireyim demistim ama yapamadim. Bugün komple hem yikadim hem havalandirdim degistirdim.
Onun dışında simdi mutfagi toplucam

Simdi yarina yemek dusuncem bu da sayilsin please

Merhaba iyi akşamlar gruba katılmak istiyorum sıkıntı olmayacaksa eğer
Hoşgeldiniz
Hayırlı akşamlar canlar
Hayırlı akşamlar

Gittik hastaneye, doktor hiçbir şey demedi, rutin ay sonu kontrole devam dedi, çok şükür.

Ben tabi hiç bir şey yapmadım bugün

Işi belirli bir saat sonrasına bırakınca kalkıp devam edesim gelmedi

Çamaşır attım, oğlanı yıkadık, yeni bir kitaba başladım, peygamber kıssaları üzerinden çocuk eğitimi hakkında bir kitap, çok hoşuma gitti.

İki gündür eşim evde ev koktu sanki ya süpürge bile acamadım. Beyefendi 1 de uyandı 2 de kahvaltı yaptı. Anca nevresim değiştirdim yıkandı serdim, bi makina daha çamasır attım serdim, iki lere Kahvaltı hazırladım mutfagı topladım. Şimdi yemek yapcam insallah üç dört parça ütü var onları da aksam yaparım ketılı da limon tuzuyla ka
Yarın yaparsın boşver,çıkarırsın acısını
Aynen nego yarın çok işim var dip köşe girişmem lazım heryere

Hoşbuldum

Tekrar merhaba herkese işleri bitmeyenler de bugün neler var acaba benim hala bitmedi şu an bebişi emziriyorum sonra tekrar işe devam eşim çay istedi onun kaynamasını bekliyorum vs vs
Hoşgeldin aramıza İki gündür eşim evdeydi ben dogru düzgün iş yapamadım ama heryeri topladım yarın iş yapmak kolay olsun diye, oyuncakları falan düzenledim yarın bütün evi elden geçirmem lazım insallah. Birazda rahatsız gibi eşim nazlanıp duruyor ıhlamur yap kahve yap muzlu süt yap

Nazlı koca benimkide öyle biraz ama bebeğimiz küçük olduğu için naz yapmaya ara verdi galiba pek şeyapmıyo Allah yardımcın olsun erkeklerin hastalığı çok zor çaresiz bi hastalığa yakalanmış gibi triplere giriyolar

Aynen ya duruyo duruyo gözlerim ağrıyor, dizlerim ağrıyor, basım ağrıyor, midem bulanıyor.. Sabahtan beri saymadıgı yeri kalmadı Ne kadarlık bebeğiniz yeni mi doğdu

Evet yapmadim canım bi tek dun nevresimleri degistireyim demistim ama yapamadim. Bugün komple hem yikadim hem havalandirdim degistirdim.
Onun dışında simdi mutfagi toplucam

Simdi yarina yemek dusuncem bu da sayilsin please
Aa en mühimi zaten ne pişiricem kısmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…