Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yiyorum içiyorum canım ya 😁
Uğramaya yüzüm mu var 😅
Hafta içi okul yoğun iyep vardı onları yapıp okuduk bu hafta .
Ama hafta sonu boşum yasak zaten evdeyim 🏠

Sen nasılsın?
Cinsiyet belli oldu mu?
Hamilelik ile aran nasıl?
Şükür canım iyiyim daha belli değil geçen hafta kardeşim bizdeydi cumartesi kocası almaya geldi pazar döndüler salı gece kocasının ateşi çıkmış Çarşamba test vermişler dün çıkmış sonuç pozitif tedirginim biraz bulaştı mı diye yetmezmiş gibi salı günü bankamız değişti bankacılar okula geldi kart, imza vs için her bir öğretmene 5 dk kadar işlem yaptılar gelen bankacılar da pozitif çıkmış bekliyorum anlayacağın şimdilik hiç bir belirtimiz yok şükür

Şükür canım iyiyim daha belli değil geçen hafta kardeşim bizdeydi cumartesi kocası almaya geldi pazar döndüler salı gece kocasının ateşi çıkmış Çarşamba test vermişler dün çıkmış sonuç pozitif tedirginim biraz bulaştı mı diye yetmezmiş gibi salı günü bankamız değişti bankacılar okula geldi kart, imza vs için her bir öğretmene 5 dk kadar işlem yaptılar gelen bankacılar da pozitif çıkmış bekliyorum anlayacağın şimdilik hiç bir belirtimiz yok şükür
Ahh canım ya inşallah bişey çıkmaz ablanlar da inşallah çabucak atlatırlar 🤲😟

Markete gidip geldim
Wc lavabo ovdum
Ufaklık eve girmeyelim diye ağladı baya ama hava soğuktu
Gelince kızın canlı dersi bitti
Oğlani uyuttum balkon kapalı camını sildim
Kızı yıkadım banyoyu ovdum
Daha ev süpürmedim
Yemek vardı yanına bı çorba yaptım
Gidiyim bide bütün evi supureyim :temizlik:
Bugün pek iş yapasim gelmedi bonusun kuşuna üzüldüm zaten covid olan duyunca içim sıkılıyor elim kalkmıyor :KK43:

Bır iyi bir kötü oluyor Negoo, anlamadım gitti.
Doktor öksürük için şurup verdi, onun dışında evde soğuk buhar yapın dedi.
Her tıkandığında buhar yapıyoruz bol bol.
Pazar günü tekrar çağırdı, bebeklerde hızlı ilerliyor hastalıklar dedi içim içimi yiyor :KK43:

Geçmiş olsun canım inşAllah sizde çıkmaz ablanlar da çabuk atlatır 🤲🏻
Pazar günü tekrar çağırdı, bebeklerde hızlı ilerliyor hastalıklar dedi içim içimi yiyor :KK43:
Kıyamam ya 🙁 Allahım Şafi ismiyle şifa versin inşAllah 🤲🏻

Canım korkutmak istemem ama aynısı kızım 3 aylıkken başımıza geldi. Bebek diye ilaç vermek istemiyorlar. Kızımda ilerledi epey bronşit oldu buhar kullandık 1 sene :KK43: baktın kötü oluyor mutlaka ama mutlaka başka doktora götür

Bugün dışarı çıktık hava güzeldi, bide markete gittik bişey yapamadım.
Mutfağı topladım makinayı doldurdum
2 sepet çamaşır yıkandı astım ve topladım
Yemek yapıp çamaşırları katlamam lazım şimdi.

İnşaallah çıkmaz canım sizde:KK43:
Çok geçmiş olsun canım,inşaallah hemen iyileşir Allah şifa versin miniciğe
Selamünaleyküm kızlar. Nasılsınız? Benim telefonum evde hala çekmiyor. Dışarıdan yazıyorum şimdi. Hepinizi öpüyorum 😘😘😘😘
Aleykümselam canım,bir çözümü yok mu ya kötü oldu böyle

Kahvaltı hazırladım
Yatakları topladım
Evi topladım süpürdüm
Mutfak topladım
Yemek yaptım
Öğlenlik birşeyler yendi topladım
Sobayı kaldırdım
Halıları süpürdüm kaldırdım
2 defa okula gitgel yaptım
1 defa markete gidip geldim
Yemek yedik

Bu akşam yapılacak çok iş var
Mutfak toplanacak
Tavuklar parçalanıp buzluğa girecek
Duvarlar kazınıp tozu silinecek alçılar yapılacak uzun bir gece beni bekliyor

Çok sinirleniyorum ben onlara ya babamda öyle günde 3 öğün yemek yer her öğün en az 1 somun ekmek yer yetmez bide yatarken yer adamın 59 yıllık ömründe en fazla kilosu 65 olmuş hiç mi gen çekmez azcık benzesem nolurduki 🙄
Aynen ya benim babam halalarım falan da hep öyle ama bn annemlerin tarafa çekmişim :olamaz:

X