Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydın 💙

61b8e4f0113c286a874366c9e2829a5a.jpg

Günün Esması El Hafid,1481 zikir sayısı
Başlamadan önce;
21 Besmele
21 Estağfurullah
21 Kelimei Tevhid
21 Salavat

EL-HAFİD;
Zalimleri,zorbaları ve fravunları alçaltan,onları hor-hakir ve zelil eden,saltanatlarını devirip değersiz kılan.

Cenab-ı Hak zulümden hiç hoşlanmaz ve kendisi de zerre kadar kimseye,hiç bir mahlukata zulmetmez.Hatta mülkünde yaşayıp yiyip içtiği halde her gün inkar ve isyan eden şükürsüzlere,nankörlere bile zulmetmez.Kimseye haketmediğini vermediği gibi,kimsenin hak ettiğini de vermezlik etmez.Bu yüzden ayrım yapanlara,zulmedenlere ,haksızlık yapanlara karşı öfke duyar ve ona aklını başına alıp zulmünden vazgeçmesi için belli süre tanır.Baktı gördü olmaz,bir gün kıskıvrak yakalar ve zulmettiği masumların gözünün önünde rezil ve zelil eder.

Ebced değeri ve Zikir saati:Bu ismin zikri(1481) adettir.Zikir saati Güneş,günü Pazardır.

Neler yaptığımı yazayım
🌿Yatakları düzelttim
🌿6 parça ütü yaptım😏
🌿Kahvaltı hazırladım
🌿Sabah sabah çocukların huysuzluğuyla uğraştım🙄
🌿Wcleri temizledim
🌿Kahvaltı sofrasını topladım
🌿Tavuk koydum haşlanıyor

Hiç enerjim yok uykum varrr:uykucu:

🌿Evi süpürücem
🌿Buzdolabı silicem
🌿Yemek yapıcam

Neler yaptığımı yazayım
🌿Yatakları düzelttim
🌿6 parça ütü yaptım😏
🌿Kahvaltı hazırladım
🌿Sabah sabah çocukların huysuzluğuyla uğraştım🙄
🌿Wcleri temizledim
🌿Kahvaltı sofrasını topladım
🌿Tavuk koydum haşlanıyor

Hiç enerjim yok uykum varrr:uykucu:

🌿Evi süpürücem
🌿Buzdolabı silicem
🌿Yemek yapıcam
Bende işte uyandım, kahvaltı yapıyoruz çocuklarla :110::olamaz:

Cok şükür evi havalandirip toparladim yemegi yaptim. Bugun fazla is yapmicam kuran okucam cüzümü bitiririm insallah. Bide ders caliscam.
Yarın kp e yemek götürcem aksamdan yemek tatli yaparim. Yeter bana bugün bu kadarlik is bence😬😁
Enerjim kalırsa sporumu yaparim bide.
Kp e niye yemek götürüyorsun canım,kv nerde?

Günaydın herkese ✨
Cumanız mübarek olsun.

Son iki gündür sadece ortalığı mümkün olduğunca toparlamaya çalışıyorum. Bebeğim ve iş arasinda mekik dokuyorum resmen. Inşallah bugün işlerim hafiflerse öğleden sonra ve haftasonuna rahatım.

Yeni silme bezleri ve halı fırçaları aldım, gözümün önüne koydum, bana gaz veriyor haftasonu için 😁

Amin Negoo 🙏 müsaadenizle ben de bir video paylaşmak istiyorum, bu mesajını gordukten sonra hemen açıp dinledim. 😊

Günaydın kızlar oğlum 2 gecedir ateşleniyor sabah doktora götürdüm üşütmüş dedi başka bir rahatsızlığıda olmayınca ateş çıkınca calpol ver dedi. Ama mideyi de üşütmüş ne yerse çıkarıyor zaten birşey yemiyor içtiği su bile midede durmuyor

Günaydın kızlar oğlum 2 gecedir ateşleniyor sabah doktora götürdüm üşütmüş dedi başka bir rahatsızlığıda olmayınca ateş çıkınca calpol ver dedi. Ama mideyi de üşütmüş ne yerse çıkarıyor zaten birşey yemiyor içtiği su bile midede durmuyor
Zorlama yemesin böyle zamanda yemek yük bünyeye hem çocuk hem yetişkin için bide onun hazmıyla uğraşıcak.
Çok aşırı olursa bulantı kesici ilaç olabilir motilium gibi

Çok geçmiş olsun canım inşallah çabucak iyileşir

Geçmiş olsun canım Nane limon ya da ıhlamur içerse ılık ılık biraz iyi gelir belki midesine

Günaydın herkese ✨
Cumanız mübarek olsun.

Son iki gündür sadece ortalığı mümkün olduğunca toparlamaya çalışıyorum. Bebeğim ve iş arasinda mekik dokuyorum resmen. Inşallah bugün işlerim hafiflerse öğleden sonra ve haftasonuna rahatım.

Yeni silme bezleri ve halı fırçaları aldım, gözümün önüne koydum, bana gaz veriyor haftasonu için 😁

Amin Negoo 🙏 müsaadenizle ben de bir video paylaşmak istiyorum, bu mesajını gordukten sonra hemen açıp dinledim. 😊

Hepimize bir enerji lazım😅
Allah şifa versin canım,kussun ki rahatlasın mikrobu atsın.İnşaallah çabuk toparlanır💜

X