Düzenli Evimiz & Hayatımız

Hiç kaçırmam teyze dedi zaten adam yımırta cirpam gençlik kremi sürem önce temizleme şeysi süreyim bı koşu

Massallah

Ben kil maskesi yaptım, oje sürdüm bayadır sürmüyodum namaz kılmıyorken bikaç gün sürüyüm dedim Dus aldım saçlarımı ördüm yarına kıvırcık olsun diye yatmadan da kremlerimi sürer dişimi fırçalar yatarım

Ayy ne iyi olurdu ama çok üşeniyorum kafam uçuk

Bugun yaptıklarımı yazmadım çünkü hiç bi iş yapmadım Dün heryeri temizlemiştim bugun hiç bi iş yapmadım süpürge de açmadım, hava kapalıydı yagmurluydu öglen kızımı uyuyunca yattım uyudum vallahi Sadece rutin işler yemek kızı yıkadım falan öyle şeyler

Ah bonusum ah şu an kızımın uyumayacağım diye ağlama kriziyle baş etmeye çalışıyorum benim neyime bakım

Nasıl sürüyonuz içine başka birşey koyuyon mu yumurtayı mı köpüğünümü sürüyon aydınlat şu cahil kardeşini sevabına

Yumurta akını küçük telle yada çatalla 1 dk çırpıyoruz köpürüyo zaten onu sürüyoruz yüzümüze bolca. Tamamen kuruyuncada yıkıyoruz.

Sarısı çok besleyici ama kokuyor beyazda koku yok. Kururken yüzü çok geriyor mimik çizgisi olmasın diye gülüp konuşmak yok.

Bu fotoğrafı görünce şuan keyifle içtiğim kahvem gözüme öksüz göründü birden
Niye öksüz olsun canım afiyet olsun. Ben biraz kahve yanını abartmayı seviyorum sanırım Ama diyete basladım iki gündür yemiyorum pek eşime yedirdim bunların hepsini O yiyor ben kilo alıyorum sinir oluyorum valla

Bu fotoğrafı görünce şuan keyifle içtiğim kahvem gözüme öksüz göründü birden
Niye öksüz olsun canım afiyet olsun. Ben biraz kahve yanını abartmayı seviyorum sanırım Ama diyete basladım iki gündür yemiyorum pek eşime yedirdim bunların hepsini O yiyor ben kilo alıyorum sinir oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…