Düzenli Evimiz & Hayatımız

Musluğum ihfa meal gunne en kolayı kuzum aslında harflerin çoğu var ihfa harflerinde bi kalın harfler yok yanlışmı hatırlıyorum sestemi zorlanıyosun harfte mi?

Musluğum ihfa meal gunne en kolayı kuzum aslında harflerin çoğu var ihfa harflerinde bi kalın harfler yok yanlışmı hatırlıyorum sestemi zorlanıyosun harfte mi?
Seste. Çıkaramıyorum. Hırıltı ha harfi için 1 hafta çalıştım ayın harfi içinde öyle

Geçmiş olsun. En kısa zamanda anlatırsınız insallah

Şu çok istedim seni önüme alıp ses vereyim ya alışırsın dizilerde ne biçim şive yapıyolar kuran bilmiyo belki ama ayın sesine hakim
Evet şimdi bende çıkarıyorum. Evde temizlik yemek yaparken hep çalıştım çıkardım. Tam oldu derken bugünn sıkıntı var deyince moralim bozuldu. Bir de yüz yüze eğitim de açıldı. Kapatır falan yarım kalır diye daha üzerine düşünüyorum. Gidemem çünkü. Okuyorum etrafımdakilere yeni tecvidli okumaya yeni başladın iyi okuman diyorlar da derste okuyanları duydukça üzülüyorum işte.
Aslansın kaplansın diye gaz veriyorum kendime.

Ya sen başkasıyla niye kendini kıyaslıyosun deli bu işte iyi kötü olmaz ki sen bilmediğin şeyleri öğreniyosun harf çıkışlarını hele onlar ki direk manaya etki ediyo alışınca nasıl okuduğuna şaşırıcaksın.
Kuran öğrenmeyi Allah kolaylaştırıyor

Neler yaptığımı da yazayım unutmadan 10 dan 1 e kadar hiç durmadan arı gibi çalıştım Nego

Kahvaltı hazırladım topladım bulaşıkları makineye dizdim
Dünden Kuruyan çamaşırları katladım yerleştirdim
Evi havalandırdım nevresim değiştirdim yıkandı serdim
Halıları fırçaladım süpürdüm kaldırdım
Evi dip köşe süpürdüm yatak altı koltuk altı komodin ne varsa çektim. Buz dolabı, bulasık makinası, fırın çektim yanlarını üstünü, altını, yerlerini sildim
Vileda yaptım
Toz aldım detaylı el değmedik birsey kalmadı kıyafet dolabının dışını bile sildim, pencere önlerini sildim
Tuvaleti Banyoyu detaylı yıkadım duvarlardan beri,lavabolarını ovdum, aynılarını sildim,klozeti ovdum banyo dolabını düzenledim
Mutfagın tezgahı,lavabosunu çamasır suyuyla temizledim, mutfak dolabının dışını sildim
Kızı uyuttum bi kahveyi hakettim canım çıktı

Evet günüme bereket geldi bne yetişemem sanıyordum ama her şeye yetişiyorum şükür. Herkes öyle söylüyor dur bakalım kıyaslama kendini diye ne bileyim. Uzun yıllar sonra öğrenci oldum ya tembel olmayayım dedim

Test mutlaka yaptır inşallah değildir ama varsada biran önce tedaviye başlarsın ihmal etme biran önce doktora git
Ne çok iş yapmışsın maşallah ben çocuğu okula yeni götürdüm geldim şimdi başlıyorum senin mesajıda okudum gaza geldim tutmayın beni

Hadi kolay gelsin

Ah canım benim inşaallah değilsindir dur bakalım.Ablam da öyleydi ama korona değilmiş şükür.İnşaallah sende değilsindir,öyleysende artık daha kolay atlatılıyor.Rabbim şifa versin canım

Maşallahh eline sağlık

Kız ben seni yerim sen bu yola adım attın ya hiç canını sıkma elbet seri okuduğun günlerde gelecek.Sakın kıyas yapma ha bu seni kamçılıyorsa yap ama moral bozuyorsa yapma.Bende güzel okuyamıyorum ki,seri okumak için benimde kursa ihtiyacım var ama pes etmek yok devam
Çocukluyum demedin başladın

Ooo ben bu gazla uzaya çıkarım inş seri okuduğumuz zamanlarda gelir negom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…