Düzenli Evimiz & Hayatımız

Çok sağolun kızlar alıntı yapamadım. Grip gibiydim zaten biraz yatarım geçer demiştim. Eşime de boğaz enfeksiyonu demişlerdi. O 1 hafta yattı iyileşti. Ben süründüm resmen her gün kötüye gittim korkumdan test yaptırmak da istemiyorum ama bu gün gidicem galiba :KK43: kovid yani belli artık ateşim de var. :KK43:

Çok sağolun kızlar alıntı yapamadım. Grip gibiydim zaten biraz yatarım geçer demiştim. Eşime de boğaz enfeksiyonu demişlerdi. O 1 hafta yattı iyileşti. Ben süründüm resmen her gün kötüye gittim korkumdan test yaptırmak da istemiyorum ama bu gün gidicem galiba :KK43: kovid yani belli artık ateşim de var. :KK43:
Geç kalma Anka. Hemen git.

Başka sıkıntın var mı?

Bi kere tecvidli okudun mu daha unutmazsın ezber mi yapıyosun kuralları?
Yok ezberşetmiyor. O günün dersini nasıl okuyscağımızı söylüyor not alıyoruz. Böyle böyle anlarsınız diyor ezberlemeyin tanıyın dedi. Bir de geç başladım ya o yüzden onlardan epey gerideyim mesela onlar çat diye söylüyor işte meal gunne veya ihva. Bugün de ihvalarda sıkıntı var üzerinde dur dedi. Aklım dolu canım sıkkın. Aklım almıyor. :KK43:

Hazır mıyız gençleeeeerrrr,dip köşe temizliğe :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Saat 10 da başlatıyorum ve bütün günü kapsıyorrrrrrrrrr.Dileyen dilediği saatte başlayıp bitirebilir,tek şartla; ev bal dök yala olacak:KK8::KK8:
Hadi elinize,kolunuza,belinize,boynunuza ve aklınıza kuvvet:KK53::KK53:

Eki Görüntüle 2806605

@samdan
@terliksuu
Bonus Bonus
@Aktif Lora
M Musluk Suyu
@pawlover
M merve_eymen
@Saricivcivcikcik
Ataayemi zeynepyu Ataayemi zeynepyu
@UcanSupurge