Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günün Esması El Ganiyy,1060 zikir sayısı
Başlamadan önce;
21 Besmele
21 Estağfurullah
21 Kelimei Tevhid
21 Salavat

EL-GANİYY;
Zatı,sıfatı ve fiillerinde hiçbir şeye muhtaç olmayıp her şeyin ve herkesin her an kendisine muhtaç olan… Gerçek zenginlik sahibi olan ve hiçbir şeye muhtaç olmayan.

Ebced değeri ve zikir saati:EL-GANİYY isminin zikri (1060) adettir.Zikir saati Güneş, günü Pazar’dır.

Özellikleri ve bazı faydaları:

• EL-ĞANİYY isminin zikri, özellikle dünyalık elde etmek ve zengin olan yüce Allah’tan zenginlik için yapılır.Bu ismin zikrine devam eden kimsenin dünyalık olarak bütün istekleri yerine gelir.Usülüne uygun olarak zikreden kişi iki cihanda da zengin olur.
  • Hastalık ve musibet anında (1060) kere okunsa,hastalık ve musibet ortadan kalkar, yerine sağlık ve afiyet alır.

Neler yaptım

Kahvaltıya iki ölçü krep yaptım,kahvaltıyı hazırladım
Yatakları düzelttik
Katlanmış çamaşırları yerleştirdim
Çorap çamaşır çekmecelerini düzelttim
Eşimin giysi bölümünü düzelttim
Tv ünitesinin örtü vs koyduğum çekmecesini düzenledim
Çiçeklerimi suladım
Evi havalandırdım

herkese selamlar,
grubunuz cok faydalı görünüyor :)
ben calısan bir kadın olarak düzenli ev icin kendimce biraz sadelesme yoluna gittim.
minimalizm denemez fakat ıvır zıvır fazla esya ne varsa dagıttım (bu konuda annem&kv bana kızsa da)
"Dışarıya kapanmak esasen içeri açılmaktır. Huzur mu istiyorsun? az eşya, az insan." sözünü çok seviyorum :)

Her anlamda sadeleşmek faydalı hoşgeldiniz

Merhaba kızlar dün uydum hazır olan Nego ya dedim ve işe koyuldum her tarafı tertemiz ettim yemekte yaptım bugün yemeğim var işimde pek yok ancak günlük işlere bakıyorum çok yağmur var diye çocuğuda anaokuluna götürmedim tatilde gibiyim ama rahat batıyor kendime iş çıkarabilirim salondan sıkıldım eşyaların yerini değiştirebilirim keyfe keder işler zevk veriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…