Düzenli Evimiz & Hayatımız

Dün aksam annemden geldim aksam yemegi orda yedik zaten, valizi boşalttım bi makina çamasır attım,serdim, çay ictik meyve yedik, mutfagı topladım yatmadan.

Şimdide çamasır makinasının icini dışını sildim, limon tuzu sirkeyle kazan temizleme yaptım çalışıyor. Sonra da bulasık makinasını temizliycem,daha kahvaltı yapmadık biz Kızıma yaptırdım şimdide ona yoğurt corbası yaptım bizde anca kızımı uyuyunca yaparız galiba sonrada hemen aksam oluyor zaten. Yemegim var Allahtan annem içli köfte verdi onu kızartcam aksama.

Evi de gitmeden dip köşe temizlemiştim o yüzden bugun süpürmem yarın artık 😊

Hayırlı pazarlar kızlar bugün hep koşturmacalı geçiyor saat 4 te misafirlerim gelecek
çocuklar bir taraftan dağıtıyor ben topluyorum,
lahmacun içi hazırlıyorum çok şükür eşim yardım ediyor şimdi ben çocuğu uyutuyorum o da maydanoz doğruyor az sonra gidince hepsini karıştıracam fırına gönderecem,
evleri topladım,
toz aldım,
Banyoyu yıkadım kuruttum serdim,
Misafir tuvaletini yıkayacam
Süpürgeyle inş son kez evi gezecem
Son bulaşıkları da yıkayacam
Pastanında üstüne çilek dizecem
Offf daha çok işim varmış bide çocukları hazırlamam lazım

Hayırlı pazarlar kızlar bugün hep koşturmacalı geçiyor saat 4 te misafirlerim gelecek
çocuklar bir taraftan dağıtıyor ben topluyorum,
lahmacun içi hazırlıyorum çok şükür eşim yardım ediyor şimdi ben çocuğu uyutuyorum o da maydanoz doğruyor az sonra gidince hepsini karıştıracam fırına gönderecem,
evleri topladım,
toz aldım,
Banyoyu yıkadım kuruttum serdim,
Misafir tuvaletini yıkayacam
Süpürgeyle inş son kez evi gezecem
Son bulaşıkları da yıkayacam
Pastanında üstüne çilek dizecem
Offf daha çok işim varmış bide çocukları hazırlamam lazım
Kolay gelsin😊

Şöyle bir evi süpüreyim arayanlar bastı😅
Kitabı bitireyim diye oturdum.
Yine de yaptıklarımı yazayım

🌿Yatakları düzelttim
🌿Kahvaltı faslı,mutfak toplama
🌿Çocuk odası ve salon tül perdesi yıkandı,eşim astı
🌿Bulaşık makinesini boşalttım
🌿Bolca kitap okudum

Bak erken deyince kalbimden vurdun beni ben ilk sıradayım yer belirleyecek mıyız herkes kendi mi

Ben de varımm :KK71:
Iki gündür doğru düzgün bir şey yapamıyorum diye vicdan azabı çekiyorum resmen 😔

Maşallah sen dayanamıyorsun belli🤭
Galiba öyle🙈
Bende hiç öyle olmuyor,iş birikiyor daha çok gerilip yoruluyorum
Hah ben de öyleyim🙈zihnim huzurlu beden yorgun olsun tersi olacağına😂
Ne tür seviyorsun?
Ah ahh filmi biz çevirdik😅çocuklar babasından erken geldi,aşağı indirdim ben de.Kizim bu aralar muayyen gününde galiba(3yasinda 😅) her şeye ayarlanıyor.Asagida on dk falan bağırdı çağırdı sonra neyse ki sakinleşti.Film de yalan oldu🙈
Aksiyon, komedi aslında hepsini severim korku dışında tabi.Bir de dram izlemek istemiyorum bu aralar, enerjim e ihtiyacım var🙈
Dün aksam annemden geldim aksam yemegi orda yedik zaten, valizi boşalttım bi makina çamasır attım,serdim, çay ictik meyve yedik, mutfagı topladım yatmadan.

Şimdide çamasır makinasının icini dışını sildim, limon tuzu sirkeyle kazan temizleme yaptım çalışıyor. Sonra da bulasık makinasını temizliycem,daha kahvaltı yapmadık biz Kızıma yaptırdım şimdide ona yoğurt corbası yaptım bizde anca kızımı uyuyunca yaparız galiba sonrada hemen aksam oluyor zaten. Yemegim var Allahtan annem içli köfte verdi onu kızartcam aksama.

Evi de gitmeden dip köşe temizlemiştim o yüzden bugun süpürmem yarın artık 😊
Ben hala içli köfteli kısmı okuyorum😂😂 hoşgeldin ve şimdiden afiyet olsun🥰
Öğleye kadar dersim,öğleden sonra okulum olmasa katılırdım ama🙈 başka sefere insallah

X