Düzenli Evimiz & Hayatımız

Galiba öyle🙈

Hah ben de öyleyim🙈zihnim huzurlu beden yorgun olsun tersi olacağına😂

Ah ahh filmi biz çevirdik😅çocuklar babasından erken geldi,aşağı indirdim ben de.Kizim bu aralar muayyen gününde galiba(3yasinda 😅) her şeye ayarlanıyor.Asagida on dk falan bağırdı çağırdı sonra neyse ki sakinleşti.Film de yalan oldu🙈
Aksiyon, komedi aslında hepsini severim korku dışında tabi.Bir de dram izlemek istemiyorum bu aralar, enerjim e ihtiyacım var🙈

Ben hala içli köfteli kısmı okuyorum😂😂 hoşgeldin ve şimdiden afiyet olsun🥰

Öğleye kadar dersim,öğleden sonra okulum olmasa katılırdım ama🙈 başka sefere insallah
Hoşbuldum, çok teşekkür ederim 😊 İçli köfteye bende bayılırım ama annem bir başka yapıyor asla onun yaptıgı gibi olmuyor kimseninki ve benimkide 🙈

Sende :oops::KK60:
Eşim uyuyor olacak ama sessiz bişeyler yapabilirim 🤔🤗
Çok tatlısın🤩Gelmediğine göre hala iş mi yapıyorsun acaba🤭🤭😅😅
Sende öylesin ☺️ yaptım bişeyler 🙄😄
Şu an tam Limonsuzzcay Limonsuzzcay gibiyim ne yazacagimi bilemedim🙈🙈🤭
Farketmeden bi akım başlatmış olabilirim 😂

Oo bınıs temizliğin yolunu bilirmiydin

images

Şöyle bir evi süpüreyim arayanlar bastı😅
Kitabı bitireyim diye oturdum.
Yine de yaptıklarımı yazayım

🌿Yatakları düzelttim
🌿Kahvaltı faslı,mutfak toplama
🌿Çocuk odası ve salon tül perdesi yıkandı,eşim astı
🌿Bulaşık makinesini boşalttım
🌿Bolca kitap okudum
🌿Evi süpürdüm,çocuk odasının halısını kaldırdım yatak altlarını süpürdüm,oturma odasında koltukların altını da süpürdüm
🌿Yoğurt mayaladım
🌿Wc ve banyoyu temizledim,çöplerini değiştirdim
🌿Küçüğü yıkadım giydirdim,duş aldım,büyük kendi yıkandı
🌿Mutfak topladım
🌿Makineye çamaşır attım sabah çalıştırırım

Bende varım misafir görünce benim oğlanlar zıvanadan çıktı evde yer yerinden oynadı akşamdan toparlayacak halim kalmadı şimdi çocukları uyutup ütü yapmam gerekiyor mutfaktada çay tatlı faslının bulaşıkları duruyor onları hallederim ancak yarın güzel bir temizlik yapalım

Galiba öyle🙈

Hah ben de öyleyim🙈zihnim huzurlu beden yorgun olsun tersi olacağına😂

Ah ahh filmi biz çevirdik😅çocuklar babasından erken geldi,aşağı indirdim ben de.Kizim bu aralar muayyen gününde galiba(3yasinda 😅) her şeye ayarlanıyor.Asagida on dk falan bağırdı çağırdı sonra neyse ki sakinleşti.Film de yalan oldu🙈
Aksiyon, komedi aslında hepsini severim korku dışında tabi.Bir de dram izlemek istemiyorum bu aralar, enerjim e ihtiyacım var🙈

Ben hala içli köfteli kısmı okuyorum😂😂 hoşgeldin ve şimdiden afiyet olsun🥰

Öğleye kadar dersim,öğleden sonra okulum olmasa katılırdım ama🙈 başka sefere insallah
Hoşbuldum, çok teşekkür ederim 😊 İçli köfteye bende bayılırım ama annem bir başka yapıyor asla onun yaptıgı gibi olmuyor kimseninki benimkide 🙈
Himmm demek öyle🤔🤔hangi şehirde yedim yok yok annen hangi şehirde🤭😂😂🤭😂🤭
Annem kayseride ama Sivaslı😂😂

Köpeğin yatağı sökülmüştü onu diktim yıkadım
Oyuncaklarını da parçalamıştı hep onları da bi elden geçirdim yıkadım
Ütü yaptım bi kaç parça nevresimleri değiştirdim yıkadım
Banyoyu dip köşe duvarlı filan temizledim komple
Bide yemek yaptım bugün hiç bişeye hevesim yoktu

Hoşbuldum, çok teşekkür ederim 😊 İçli köfteye bende bayılırım ama annem bir başka yapıyor asla onun yaptıgı gibi olmuyor kimseninki benimkide 🙈

Annem kayseride ama Sivaslı😂😂
Ha konya ha Kayseri🤭🤭 ramazan temizliğine geldik deriz hadi kızlar toplanın gidiyoruz😂😂😂

X