Düzenli Evimiz & Hayatımız

Enerjisiz kalktım bugün,yine hayatı sorguladığım bir dönemdeyim :confused: :confused:
Bu sancılar yoruyor beni,dümdüz yaşasam sorgulamadan diyorum artık pek yoruldum.
Sabah sabah içimiz beraber açılsın dedim:KK53:

Senle bi kahvaltı yapsak bişeyimiz kalmaz yaa

9caf6e31d8c6a23377d8f4b9e064de2d.jpg

Kızlar bugün öyle hastayım ki sabahı zor ettim ev perişan halde ama ben daha fenayım evden oğlanı da ders çalıştırmak lazım ana dua edin de günüm kolay geçsin yoksa gözüm yatakta
Geçmiş olsun üşüttün mü kolayca geçer inşallah. Bitki çayları iyi geliyo yapmaya çalış mutlaka

Geçmiş olsun üşüttün mü kolayca geçer inşallah. Bitki çayları iyi geliyo yapmaya çalış mutlaka
Sağol canım yaparım inşallah da oğlumun okuldan bir çocuk rota virüsü olmuş oğlum da bir kaç gündür rahatsızdır o düzeldi şükür ama şimdi ben çok rahatsız hissediyorum inşallah virüs filan değildir çünkü görümceler kayınlarım yakın zamanda onlarda benim gibi hastalandılar

Senle bi kahvaltı yapsak bişeyimiz kalmaz yaa

Eki Görüntüle 2805180
Bu çok karışık birbirine değiyor her şey :olamaz:
Ayrı tabaklarda olsun hepsi🤣
Kızlar bugün öyle hastayım ki sabahı zor ettim ev perişan halde ama ben daha fenayım evden oğlanı da ders çalıştırmak lazım ana dua edin de günüm kolay geçsin yoksa gözüm yatakta
Çok geçmiş olsun,kv ile beraber değil misiniz siz?O niye yapmıyor,yatıp dinlensen sen

Çok geçmiş olsun,kv ile beraber değil misiniz siz?O niye yapmıyor,yatıp dinlensen sen

Of yaa :KK70: bende böyle yemem ki zaten görsel işte.
Pilavın yanına mantının üstüne yoğurt koymuşluğum yok

Boşverrr 🤭bir laf var bilir misin bilmem elden gelen aş olmaz oda öğününde bulunmaz biz geliniz canım dinlenmek şöyle dursun misafir bile çağırıyorlar üstüne 😅

Sabahtan bu yana yapılanlar
Yatakları topladım odaları havalandırdım
Bulaşık makinesini doldurup çalıştırdım elde yıkanacakları yıkadım
Tezgahı çamaşırsuladım sonra sildim bir güzel
Tuvalet banyo yıkadım lavaboları ovdum
Süpürge açtım heryerş süpürdüm sonra elimle yerleri sildim
Tozları aldım
2 makine çamaşır yıkandı onları astım
Bulaşık makinesini boşalttım
Çiçekleri suladım sütçü geldi süt alıp onu kaynattım
Çöpü attım
Aynaları sildim bütün evin
Öğle yemeğini yedik onu topladım
Oğlana ders çalıştırdım
Şimdi oğlanı uyutup Bi yarım saat dinlenmeyi düşünüyorum inşallah

Merhaba kızlar iki gündür yazamadım, ama yazılanları okuyorum girip arada. Annemdeyim burda da boş durmuyoruz mantılar katmerler pastalar börekler yapılıyor iki gündür 😀 Salı gününe kadar kalacaktım eşim kızını çok özlemiş (beni değil). Aksama geliyor götürecek bizide😊

X