Düzenli Evimiz & Hayatımız

Beni biliyorsun ama artık umutsuz vakayım ben

Badim yaa ben de böyle bişeye üşenince o iş kesin çoğalıp zorlaşıyor kötü olmuş valla

Niye topa tutulasın canım bende ütü sevmem,hala da sevmiyorum biriktiriyorum.Bir sepet var bekliyor

Burda odun kömür sobası kullanılmıyo ya o yüzden hava temiz hep
Ama ben gene iyiyim bu ara düzeldim sayende.önceden üç dört gün ipte kalıyodu,bi hafta da sepette kalıyodu sepetten alıp alıp giyiyoduk
Anaaa aynen yaa valla yeni çamaşır geleceği zaman toplardım sonradan 2 tel aldımdı 3. teli alacakken kurutmaya geçtik

Niye topa tutulasın canım bende ütü sevmem,hala da sevmiyorum biriktiriyorum.Bir sepet var bekliyor
İçimi rahatlattın negom ya bişey diycem sepette iyice kırışır ütü yapmak zor olur. Ben de ütü yapmayı severim mesela
Buldum. Ben senin ütüleri yapayım sen benim mutfağı

Aminnn inşAllah
12 de çıkıyoruz demi

İçimi rahatlattın negom ya bişey diycem sepette iyice kırışır ütü yapmak zor olur. Ben de ütü yapmayı severim mesela
Buldum. Ben senin ütüleri yapayım sen benim mutfağı
Ben kırıştırırmıyım onları hiç güzelce katlayıp koyuyorum.Ben makineden çıkan ıslak çamaşırı bile katlayarak koyarım
Dağınık mutfağa dayanamam zaten görünce hemen girişirim,sen beni davet et yeter

Son düzenleme:
Ben sepete koyup gidip asıyorum. Yanlış mı yapıyormuşum sepete katlı mı koyacakmışım

Çayı koyuyorum o zaman şimdi hadi gel

Aynen yeni çamaşır yıkanacağı zaman mecbur boşaltmak gerekiyo sepeti tabi ,son iki üç çamaşır da bu sayede çekmece yüzü görüyo şükür
Sepet değil gıı bu astığımız çamaşır telini diyom ben benim çocuklar park yatakta yatmıyordu topladığımı orda biriktiriyordum ben yani orda 2 çorabı eşleyene kadar harcadığım vakitte o çamaşırlar katlanırdı ama işte katlayamazdım bi türlü geçti çok şükür bitti o günler bi bulaşık kaldı. Senin bulaşıkla aran nasıl

Şuan oğlumun park yatağına bakıyorum. Orda birikmiş çamaşırlar hayal ettim de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…