Düzenli Evimiz & Hayatımız

Püreli köfte yapıcam ben,benimkilerin favori yemeği.Dünden mercimek çorbası ve pilav var.Mantar kavururum belki birde.
AA o ne bilmiyorum ben🙈
Valla bebişim sabunla hiç silmedim genelde makine deterjanını sulandırıyorm sıcak suyla içine de sirke katıyorum azıcık önce onla siliyorum sonrada duru suyla tertemiz oluyor
Makine deterjanı elini kötü yapmaz mi? Bulaşık makinesi değil mi?
Ben kırıştırırmıyım onları hiç🤣 güzelce katlayıp koyuyorum.Ben makineden çıkan ıslak çamaşırı bile katlayarak koyarım🤣
Dağınık mutfağa dayanamam zaten görünce hemen girişirim,sen beni davet et yeter😅
Islak ıslak mi😱 sermek daha kolay değil mi🤭

Bende yazayım sabah bulaşık makinasıni boşalttım
Çocukları doyurdum
Bulaşıkları makinaya attım
Ocağın tellerini tost makinasının tellerini attım makinaya çalıştırdım
Beyazları yikattim çıktılar astım
Wc lavabo ovdum
Canlı ders başlamadan süpürmem lazım

Ben kırıştırırmıyım onları hiç🤣 güzelce katlayıp koyuyorum.Ben makineden çıkan ıslak çamaşırı bile katlayarak koyarım🤣
Dağınık mutfağa dayanamam zaten görünce hemen girişirim,sen beni davet et yeter😅
Bizim eve de gelen direk mutfağa giriyor :KK70:
Sen beni yanlış mı anladın acaba 🙁 kötü bişey demek istememiştim aslında.
Bende önceden çok biriktiriyordum sepetlerde.
Yok canım niye yanlış anlayayım yani normalde birikmez zaten o kadar demek istedim çocuk çok olunca ondan oluyor zaten mizacımda da tembellik var benim :KK70: ama çözdüm artık akşam yemek yenip boşa çıkınca bitecek şekilde ayarlıyorum kurumayı eşimin önüne koyuyorum ben ona kahve yapayım sen katla diye :KK70: ya da o oğlana bakıyor ben katlıyorum 😬😬😬

Sepet değil gıı bu astığımız çamaşır telini diyom ben :KK70: benim çocuklar park yatakta yatmıyordu topladığımı orda biriktiriyordum ben :KK70: yani orda 2 çorabı eşleyene kadar harcadığım vakitte o çamaşırlar katlanırdı ama işte katlayamazdım bi türlü :KK70: geçti çok şükür bitti o günler bi bulaşık kaldı. Senin bulaşıkla aran nasıl :KK70:
Yeni eve taşındığımdan beri bulaşık mağduruyum :KK45: amerikan mutfak olunca tezgah üstünde her bulaşık gözüme batar oldu:KK14:

Toparlandı çok şükür 🙏 bir ayı kuvezde geçti, iki aydır bizimle. Yeni doğmuş bebek gibi daha yeni 4 kilo oldu ☺️ geriden geliyor çoğu şeyi ama olsun sağlıklı olsun da
Aynen canım sağlıklı olsun da geç yapsın sonra yakalar yaşıtlarını o merak etme hiç. Benim de kızım 30 haftalık doğmuştu. Valla giydirmesi, beslemesi, bezini değişmesi baya zor oluyor pamuklara sarası geliyor insanın 🤗🤗

X