Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yeni gelen arkadaşlar da varken günlük ödev konusu hakkında yazayım.Malum bir çoğununuz uzun süre bu sayfada,hal böyle olunca ödevler kendini tekerrür eder oldu bir çoğunuz için.Artık ben orayı yeni yapmıştım ya da zaten temiz gibi geri dönüşler alıyorum ki bu benim açımdan sevindirici bir durum.Demek ki evlerimiz de artık el değmeyen yer kalmıyor,aklımıza gelmeyen yerler bir rutin olmuş.Amacımız da bu düzeni sağlamaktı değil mi 😊
Bundan sonra günlük ödevi askıya alıyorum,ilerde devam ederiz bilemiyorum,duruma göre değerlendiririz.
Zaten herkes birbirininin yazdığı işleri okusa bile yeterli çünkü; aaa bende yapayım şu işi diye aklına düşer okuyunca (bir çoğunun okumadığını düşünüyorum😅)
Velhasılı kelam bundan sonra bireysel ilgilenicem,kişinin zorlandığı yer konusunda onu motive edicem.Dileyen bana yazabilir,nego beni şu konuda dürt diye.Bende olur olmadık zamanda ensesinde biterim👻👻👻
Farklı fikirleri olanlar varsa da söyleyebilir. Güzel hanımlar:KK68:

@samdan
@terliksuu
@Bonus
@Aktif Lora
@musluk suyu
@pawlover
@merve_kapti
@Saricivcivcikcik
@Ataayemi zeynepyu
@UcanSupurge
malipina malipina
@morkagit
@- Ayla
Limonsuzzcay Limonsuzzcay
@Birtekefem
@nnnadal
A Anka
@Suskunhanim
cyd86 cyd86
@Damlasakizlikazandibi
@Brokilo
@Chocolita
BereliPenguen BereliPenguen
@beyazinci
Beni biliyorsun ama artık umutsuz vakayım ben :KK70:

Çocuğu okula şimdi gönderdim tembellik edip akşam çamaşırı içeri almamıştım gece yağmur yağmış üstüne bidaha yıkayacağım şimdi 🙄1 makine de yıkandı onu asayım dün dil köşe sildim bugün sadece gırgırladım kenarları sildim heryerşm toplu bugün sadece kuran okuyacağım Allah izin verirse
Badim yaa ben de böyle bişeye üşenince o iş kesin çoğalıp zorlaşıyor kötü olmuş valla :KK43:

Ne kadar güzel düşünmüşsün 😍
Topa tutulmayacaksam eğer en sevmediğim yer mutfak. Mutfağı temizlemeyi hiç sevmiyorum ya 🙁 özellikle bulaşık yıkamayı. Allahtan bulaşık makinesi var da rahatım 🙏🏻
Önceden geceden bile bırakırdım mutfağı. Sabahta kahvaltı hazırlayacak yer bile olmazdı. Ama şimdi rahatım çünkü bu topiğe başladığımdan beri akşamdan topluyorum 😊
Niye topa tutulasın canım😊 bende ütü sevmem,hala da sevmiyorum biriktiriyorum.Bir sepet var bekliyor🤣

Burda odun kömür sobası kullanılmıyo ya o yüzden hava temiz hep🙈
Ama ben gene iyiyim bu ara düzeldim sayende.önceden üç dört gün ipte kalıyodu,bi hafta da sepette kalıyodu sepetten alıp alıp giyiyoduk :KK70::KK70:
Anaaa aynen yaa valla yeni çamaşır geleceği zaman toplardım :KK70: sonradan 2 tel aldımdı 3. teli alacakken kurutmaya geçtik :KK70:

Niye topa tutulasın canım😊 bende ütü sevmem,hala da sevmiyorum biriktiriyorum.Bir sepet var bekliyor🤣
İçimi rahatlattın negom ya 😍 bişey diycem sepette iyice kırışır ütü yapmak zor olur. Ben de ütü yapmayı severim mesela 🙈
Buldum. Ben senin ütüleri yapayım sen benim mutfağı :KK70:

Günaydın herkese hayırlı sabahlar :)

Eşimi geçirdim, oğlanı uyuttum, kahvemi aldım. Birazdan günü planlamaya başlarım.
Bu yuva sıcaklığı için binlerce kere şükürler olsun, Allahım hepimizin evinden bu huzuru eksik etmesin inşallah 🙏
Aminnn inşAllah
12 de çıkıyoruz demi 😊

İçimi rahatlattın negom ya 😍 bişey diycem sepette iyice kırışır ütü yapmak zor olur. Ben de ütü yapmayı severim mesela 🙈
Buldum. Ben senin ütüleri yapayım sen benim mutfağı :KK70:
Ben kırıştırırmıyım onları hiç🤣 güzelce katlayıp koyuyorum.Ben makineden çıkan ıslak çamaşırı bile katlayarak koyarım🤣
Dağınık mutfağa dayanamam zaten görünce hemen girişirim,sen beni davet et yeter😅

Son düzenleme:
Ben kırıştırırmıyım onları hiç🤣 güzelce katlayıp koyuyorum.Ben makineden çıkan ıslak çamaşırı bike katlayarak koyarım🤣
Dağınık mutfağa dayanamam zaten görünce hemen girişirim,sen beni davet et yeter😅
Ben sepete koyup gidip asıyorum. Yanlış mı yapıyormuşum sepete katlı mı koyacakmışım:KK57:

Çayı koyuyorum o zaman şimdi hadi gel :KK8:

Aynen yeni çamaşır yıkanacağı zaman mecbur boşaltmak gerekiyo sepeti tabi ,son iki üç çamaşır da bu sayede çekmece yüzü görüyo şükür:KK70:
Sepet değil gıı bu astığımız çamaşır telini diyom ben :KK70: benim çocuklar park yatakta yatmıyordu topladığımı orda biriktiriyordum ben :KK70: yani orda 2 çorabı eşleyene kadar harcadığım vakitte o çamaşırlar katlanırdı ama işte katlayamazdım bi türlü :KK70: geçti çok şükür bitti o günler bi bulaşık kaldı. Senin bulaşıkla aran nasıl :KK70:

Sepet değil gıı bu astığımız çamaşır telini diyom ben :KK70: benim çocuklar park yatakta yatmıyordu topladığımı orda biriktiriyordum ben :KK70: yani orda 2 çorabı eşleyene kadar harcadığım vakitte o çamaşırlar katlanırdı ama işte katlayamazdım bi türlü :KK70: geçti çok şükür bitti o günler bi bulaşık kaldı. Senin bulaşıkla aran nasıl :KK70:
Şuan oğlumun park yatağına bakıyorum. Orda birikmiş çamaşırlar hayal ettim de :KK57: :silah:

X