Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günün Esması El Celil,zikir sayosı 73 adet
Başlamadan önce;
21 Besmele
21 Estağfurullah
21 Kelimei Tevhid
21 Salavat çekilirse iyi olur

EL-CELİL;
Büyklük,yücelik ve ululuk sahibi olan.

Ebced değeri ve zikir saati:EL-CELİL;isminin zikri(73) adettir.Zikir saati Güneş,günü pazardır

kk birinci noteri kk birinci noteri
terliksuu terliksuu
Bonus Bonus
Aktif Lora Aktif Lora
M Musluk Suyu
pawlover pawlover
M merve_eymen
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
Ataayemi zeynepyu Ataayemi zeynepyu
UcanSupurge UcanSupurge
malipina malipina
@morkagit
Ayla- Ayla-
Limonsuzzcay Limonsuzzcay
Birtekefem Birtekefem
N nnnadal
A Anka
S Suskunhanim
cyd86 cyd86
D Damlasakizlikazandibi
Devitamini Devitamini
Chocolita Chocolita
BereliPenguen BereliPenguen
inciitanesi inciitanesi

Yeni gelen arkadaşlar da varken günlük ödev konusu hakkında yazayım.Malum bir çoğununuz uzun süre bu sayfada,hal böyle olunca ödevler kendini tekerrür eder oldu bir çoğunuz için.Artık ben orayı yeni yapmıştım ya da zaten temiz gibi geri dönüşler alıyorum ki bu benim açımdan sevindirici bir durum.Demek ki evlerimiz de artık el değmeyen yer kalmıyor,aklımıza gelmeyen yerler bir rutin olmuş.Amacımız da bu düzeni sağlamaktı değil mi 😊
Bundan sonra günlük ödevi askıya alıyorum,ilerde devam ederiz bilemiyorum,duruma göre değerlendiririz.
Zaten herkes birbirininin yazdığı işleri okusa bile yeterli çünkü; aaa bende yapayım şu işi diye aklına düşer okuyunca (bir çoğunun okumadığını düşünüyorum😅)
Velhasılı kelam bundan sonra bireysel ilgilenicem,kişinin zorlandığı yer konusunda onu motive edicem.Dileyen bana yazabilir,nego beni şu konuda dürt diye.Bende olur olmadık zamanda ensesinde biterim👻👻👻
Farklı fikirleri olanlar varsa da söyleyebilir. Güzel hanımlar:KK68:

terliksuu terliksuu
Bonus Bonus
Aktif Lora Aktif Lora
M Musluk Suyu
pawlover pawlover
M merve_eymen
UcanSupurge UcanSupurge
malipina malipina
@morkagit
Ayla- Ayla-
Birtekefem Birtekefem
N nnnadal
A Anka
S Suskunhanim
cyd86 cyd86
D Damlasakizlikazandibi
Devitamini Devitamini
Chocolita Chocolita
inciitanesi inciitanesi

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar
düzene ihtiyacım olan bir zamanda bu topik dikkatimi çekti beni de aranıza alır mısınız :))
geçmişi okuyamadım boş zamanlarımda yavaş yavaş okumayı düşünüyorum
Merhaba hoşgeldin 😊
Bugün sabahtan beri kendimi çok kötü hissediyorum gece çok geç yattım, oruca da niyetlenmiştim çocuklardan uyumak ta mümkün olmadı. Kafam hiç kalkmadı kendimi ordan oraya attım durdum
Geçmiş olsun canım
Kızımı okula bıraktığım için 12-1 arası diyorum :KK59:
Nego Nego canım görüyorsun ya yeni arkadaşla nasıl yakından ilgileniyorum😄
:KK48:
Gördüm gördüm süper😅

Ayy cok fena tatli krizi tuttu sabah sabah. Şu cayin yanindaki cikiletalardan bene verir misin:KK17:
Günaydın bu arada🤣
Yeni gelen arkadaşlar da varken günlük ödev konusu hakkında yazayım.Malum bir çoğununuz uzun süre bu sayfada,hal böyle olunca ödevler kendini tekerrür eder oldu bir çoğunuz için.Artık ben orayı yeni yapmıştım ya da zaten temiz gibi geri dönüşler alıyorum ki bu benim açımdan sevindirici bir durum.Demek ki evlerimiz de artık el değmeyen yer kalmıyor,aklımıza gelmeyen yerler bir rutin olmuş.Amacımız da bu düzeni sağlamaktı değil mi 😊
Bundan sonra günlük ödevi askıya alıyorum,ilerde devam ederiz bilemiyorum,duruma göre değerlendiririz.
Zaten herkes birbirininin yazdığı işleri okusa bile yeterli çünkü; aaa bende yapayım şu işi diye aklına düşer okuyunca (bir çoğunun okumadığını düşünüyorum😅)
Velhasılı kelam bundan sonra bireysel ilgilenicem,kişinin zorlandığı yer konusunda onu motive edicem.Dileyen bana yazabilir,nego beni şu konuda dürt diye.Bende olur olmadık zamanda ensesinde biterim👻👻👻
Farklı fikirleri olanlar varsa da söyleyebilir. Güzel hanımlar:KK68:

terliksuu terliksuu
Bonus Bonus
Aktif Lora Aktif Lora
M Musluk Suyu
pawlover pawlover
M merve_eymen
UcanSupurge UcanSupurge
malipina malipina
@morkagit
Ayla- Ayla-
Birtekefem Birtekefem
N nnnadal
A Anka
S Suskunhanim
cyd86 cyd86
D Damlasakizlikazandibi
Devitamini Devitamini
Chocolita Chocolita
inciitanesi inciitanesi
Hemen söylüyüm. Halilarimi silsem iyi olcak ama birincisi hic yikamaya vermedim cok tüylüler silerken tüylerle mucadele etmekten odaklanamiyorum🤦🏼‍♀️ nasilsa bi aya falan yikamaya veririm diye erteliyorum🙄
Bide camlarim silincek ama daha yagmur yagar bari son yagmur da yagsin da öyle siliyim diye erteliyorum hepsi bahane mi yoksa hakli miyim hadi cık isin icinden :KK70: :KK70:

Ayy cok fena tatli krizi tuttu sabah sabah. Şu cayin yanindaki cikiletalardan bene verir misin:KK17:
Günaydın bu arada🤣

Hemen söylüyüm. Halilarimi silsem iyi olcak ama birincisi hic yikamaya vermedim cok tüylüler silerken tüylerle mucadele etmekten odaklanamiyorum🤦🏼‍♀️ nasilsa bi aya falan yikamaya veririm diye erteliyorum🙄
Bide camlarim silincek ama daha yagmur yagar bari son yagmur da yagsin da öyle siliyim diye erteliyorum hepsi bahane mi yoksa hakli miyim hadi cık isin icinden :KK70: :KK70:
Yok çikeletaa yookk o aslında🤣
Halıları yıkamaya verecekmişsin o yüzden silme.Camları sil😅

Günaydın herkese hayırlı sabahlar :)

Eşimi geçirdim, oğlanı uyuttum, kahvemi aldım. Birazdan günü planlamaya başlarım.
Bu yuva sıcaklığı için binlerce kere şükürler olsun, Allahım hepimizin evinden bu huzuru eksik etmesin inşallah 🙏
Amiin

Günaydın ❤🍀

194b9b0ea01c66f3f04a3da24fa59d6d.jpg

Bonus Bonus sssss bakar mısın çok önemli şimdi başlıyorum koltukları silmeye. Amaaaa elimde üç tane katı sabun var
1) koyu yeşil renkli dalan marka büyük sabun
2) greyfurt özlü hafif pembemsi küçük el sabunu
3) keçi sütlü kremsi gibi rengi olan doğal küçük kalıp sabun

Bunlardan biri olur mu hangisini kullanayım. Olmazsa bir koşu gidip hacı şakir alayım :KK60:

Çocuğu okula şimdi gönderdim tembellik edip akşam çamaşırı içeri almamıştım gece yağmur yağmış üstüne bidaha yıkayacağım şimdi 🙄1 makine de yıkandı onu asayım dün dil köşe sildim bugün sadece gırgırladım kenarları sildim heryerşm toplu bugün sadece kuran okuyacağım Allah izin verirse

Bonus Bonus sssss bakar mısın çok önemli şimdi başlıyorum koltukları silmeye. Amaaaa elimde üç tane katı sabun var
1) koyu yeşil renkli dalan marka büyük sabun
2) greyfurt özlü hafif pembemsi küçük el sabunu
3) keçi sütlü kremsi gibi rengi olan doğal küçük kalıp sabun

Bunlardan biri olur mu hangisini kullanayım. Olmazsa bir koşu gidip hacı şakir alayım :KK60:

Ne renk koltuğun yeşil sabun benim banyo lifine renk veriyo valla kullanma istersen.

Beyaz sabun en iyisi küçük keçi sabunu yetmez hem 😃

Ne renk koltuğun yeşil sabun benim banyo lifine renk veriyo valla kullanma istersen.

Beyaz sabun en iyisi küçük keçi sabunu yetmez hem 😃
Keçi küçük biraz. Otekiyle karıştırsam olur mu. El sabunu ya bunlar kirlere iyi etki etmez demi ? Gideyim o zaman markete ben.

Koltuklarım krem-mavi.
Ayyy yeşil renk çıkar demi koltuklarımı mafederim :skandal:

X