Düzenli Evimiz & Hayatımız

Erken kalkmanın o sessizliğine bende bayılıyorum

Sabah sabah içimiz açılsın kizlar günaydın Eki Görüntüle 2800177
Mora yazık olmuş,kötü yola düşmüş resmen
Kaş bıyık hallettim, manikür de yaptım bide kil maskesi yaparım kremlerimi sürer yatarım kahve içiyoruz şimdi
Kadını biyigini kendi alanlara hele de iple alanlara hastayım, o gruptaysan de hemen sana da hasta olayim
Şu "tekrar topladım" cümlesini günde kaç kere TEKRAR ettiğimiz bilimsel bir konu olup İsviçreli bilim adamlarınca incelenmeli bence

Diker o Allah nasip eder ağzımdan burnundan yapraklar girene kadar dikicem bende
Yaa ben de çok severim ama iki yıldır maydonoz roka soğana da dadandim bahçeli bı evim olsa ah
Çiçeklerinin fotosunu atayım bugün insallah

Ciddi bağ kuruyorum onlarla. Balkonda mı büyütüyosun roka?

Ben nane kekik aldım da sineklendi
Rokayi geçen bahar ekmistim,bu güz ektiğim(tohumu komşum vermişti) roka değil cicekmis,dağıttım herkese.Bu aralar tekrrar ekecegim.Su an maydonoz soğan sarımsak ve nanem var ama nane boceklenince kokleyip yıkayıp başka saksıya tekrar dokmistim tutacak mı kararsız hala
Evet balkonda hepsi canim

Aynen nane böcek oluyo napmak lazım acaba olmasın diye ya

Çıbık kraker yi o su içirir sarı leblebi bide.

Zencefil çayı çok iyi gelirmiş
Ay Allah razı olsun canım
Nego tükür bonusun sıfata haketti

Aşk olsun ne kadar düşünceli be kadan tatlısın oysa
Tabi ki fotoğrafı yakınlaştırıp çerçevedeki fotoğrafı inceledim
Ya geçmemiş de hala kuşak tarzı şeyler oluyor sarsan iyi gelmez mi ki ?
Ciddi bağ kuruyorum onlarla. Balkonda mı büyütüyosun roka?

Ben nane kekik aldım da sineklendi
Sanki sprey şişesi ile sirkeli su sıkınca gittiklerini duymuştum tecrübe etmedim ama öyle aklımda kalmış

Hiç denemedim valla olabilir yiyoruz diye ilaçta istemedim öyyyyle böceklerle bakıştık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…