Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ayy yüz dışında hepsi yapıldı🙈 çocukları uyutup perti çıkan bir anne bırakıyorum şuraya🙈 sabah erken kalkıp da yaptım yazayım ödevim olsun bacım😅🥰🥰🥰

N nnnadal dolapta 2 bağ ıspanak var soğudum seni okudukça eyvallah
2 bağın lastiğine kurban nedirki o bu hafta 10 bağ ıspanak yıkadım nasıl bir bağsa o sanki 1 bağda 1 kilo bağlamışlar yarın sökmeden tartayım bakayım
Bunlar bittikten sonra 1 yıl ıspanak alma 🤦‍♀️😄
İçim dışım ıspanak oldu bu senenin noktasını koydum daha da ıspanak alanı da isteyeni de vururum

Bende yüzümü canlandıran temizleyen bir jel sipariş etmiştim bugün geldi şimdi onu denedim bide manyak gibi allık ve kalemi de denedim ama şimdi makyajlı duşa gidecem topuklarıma da bakım yapıp kremlenecem kaş bıyık işini kuaföre bırakacam ne zaman denesem kaşları bozuyom hiç o topa girmeyim

Ya kremadan tereyağı yapıyorlarmış. Ama netten yapanların yorumlarına baktım kimi demiş olmadı kimi demiş oldu. Karar veremedim yapan var mı :/ sütün kaymağını ayırmıyorum kıza süt verirken içine kaktırıyorum :KK70: bir şey yemiyor ya :KK70:

Ya kremadan tereyağı yapıyorlarmış. Ama netten yapanların yorumlarına baktım kimi demiş olmadı kimi demiş oldu. Karar veremedim yapan var mı :/ sütün kaymağını ayırmıyorum kıza süt verirken içine kaktırıyorum :KK70: bir şey yemiyor ya :KK70:
Annem yapıyodu du bi sorayım nasıl yapıyomuş uyanıksa

Yüzüne bu güne kadar sabundan başka birşey sürmemiş cahil ben hevesle gelen jeli yüzüme sürdüm ya onu bir güzel cildime yedirdim işi bitti sandım bide güzel üstüne allık sürdüm duşa girince yüzüm köpürmeye başladı meğer bide onu yıkamak gerekiyormuş test ederek öğrenmiş oldum çıkınca üstünü okudum ılık suyla durulayın yazıyormuş 🤣

💙 Menü oluşturdum, eksikler için alışverişe gittim
💙 Çöpleri çıkardım
💙 Beyaz eşyaları yüzden sldim
💙 Mutfak masasını sldim
💙 Portmantoyu sldim
💙 Koridor ve mutfağa süpürge taktım

Daha çoook işim var. Yarına bırakmamam lazım.
Son olarak
💙 Mutfak alt dolaplarını iç dış silip düzenledim
💙 Koridor mutfak ve oturma odasına Vileda yaptım
💙 Oturma odasına süpürge de taktım
💙 Çay yemek kur kaldır yaptım
💙 Bulaşık Mak açtım
💙 Misafir wcsini komple yıkayıp temizledim
💙 3 gündür duran çamaşırlarım vardı katladım :)

Salon ve yatak odası rezil halde yarın sabah namazında temizliğe girişicem :confused:

Yüzüne bu güne kadar sabundan başka birşey sürmemiş cahil ben hevesle gelen jeli yüzüme sürdüm ya onu bir güzel cildime yedirdim işi bitti sandım bide güzel üstüne allık sürdüm duşa girince yüzüm köpürmeye başladı meğer bide onu yıkamak gerekiyormuş test ederek öğrenmiş oldum çıkınca üstünü okudum ılık suyla durulayın yazıyormuş 🤣
Tonik sandınız sanırım :)

Günaydın 💜🍀
Mutlu haftasonları 🍀💜

fbc661bf926d87a3f3d22ec0889e0e7f.jpg

Akşam bakım gecesine katılamadım o kadar ağrım vardı ki o kadar yorgundum ki yattım.

Gündüz yiğenlerim bendeydi anneleride oruçluydu birazda rahatsızdı ona bişey yaptırmadım ben yaptım bişeyler.
Akşama belim tutuldu tabi. Zor uyudum.

Dinlendim canım sağol daha iyi de hemen geçmiyo işte.
Sen nasılsın?
Evet dinlenmek şart🤗 hamd olsun iyiyim ben de🥰hafta sonu erken kalkıp yavrular uyurken sessizce oturmayı,kitap okumayı özlemişim tadını çıkarıyorum🤭 uykum gelince de kalkıp evin içinde turlarken buraya bakıyorum ohh miss😅

X