Düzenli Evimiz & Hayatımız

Merhaba arkadaslar yine anca gelebildim cocuk olunca ev işi falan yaptıklarımı yazana kadar gece oluyor 😊

🎈 Kahvaltı hazırladım topladım bulasıkları makinaya dizdim
🎈 Evi havalandırdım yatakları topladım
🎈 Evi dün dip köşe heryeri temizlemiştim temiz bugun süpürmedim
🎈 Mutfak dolaplarının üst kısmını döktüm sildi yerleştirdim
🎈 Kızımın oyuncaklarını değiştirdim sıkıcınca değişiklik yapıyorum. Yeni çıkardıklarımı elimde önce yıkadım
🎈 Yemek yaptım yedik bulasıkları makinaya dizdim yıkandı daha yerleştirmedim
🎈 Çay ictik onları da elimde yıkadım birazdan kızımı uyutcam kahve yaparm bide bu kadr 😊😊

Heryerim dökülüyor akrabamız vefat etmişti yakın zamanda mantı ve sarma yapıpta götürdüm bugün tabi bütün temizlik işleri 5ten sonraya kaldı 5 Buçukta başladım mutfağa girdim 6 buçukta çıktım dolap mı silmedim halı mı silmedim hepsini yaptım sözde yeni yapmıştım dip köşe. Sonra süpürge açtım bütün evi sonra tuvalet banyo yıkadım en son abdest tazeledim üstümü değiştim oturdum dedim ki akşam yemeğini hazırladım yedik topladım oğlanı yatırdım simdi çay içiyorum birazdan yatış moduna girerim

Gelemedim bir türlü giderle uğraştık. Şimdi de damlıyor giden su. Tekrar lavabo açıcı döktüm. Makinenin içine sirke karbonat limon tuzu attım onlar eridikten sonra makine temizleyici ile çalıştırdım. Şimdi 1 makine daha bulaşık çıktı onları attım. Altına havlu koydum bakalım ıslanacak mı

Gelemedim bir türlü giderle uğraştık. Şimdi de damlıyor giden su. Tekrar lavabo açıcı döktüm. Makinenin içine sirke karbonat limon tuzu attım onlar eridikten sonra makine temizleyici ile çalıştırdım. Şimdi 1 makine daha bulaşık çıktı onları attım. Altına havlu koydum bakalım ıslanacak mı
İnşallah tekrarlamaz ya

Ayy en fenası bende eve yeni taşındığında çok uğraştırdı bizi

Yaa noldu ki acaba kötü olmuş 😔

Bugün buzdolabı temizledim çok fena olmuştu yarında çamaşır bulaşık makinesi ve ocak fırın temizleyeyim diye planladım umarım yapabilirim
Evi bile süpürmedim hava çok güzeldi oğlumla dışarda parkta oynadık sonra gelince buzdolabına giriştim bir baktım akşam oldu oyuncakları bile zor kaldırdım salonu topladım şimdi mis gibi bıraktım 😎

Mutfağımı topladım makinayı doldurdum çalıştırdım çay içiyorum.
Yatmadan önce makinayı boşaltırsam harika olur.
En sevdiğim şey boş bulaşık makinesi ve içi boş süpürge 😂
Evet şu makineyi boşaltmak zor geliyor bende yarısını bosalttim yarısı yarına kaldi🙈 ama keşke iki makine olsa birinden diğerine ohhh mis

X