Düzenli Evimiz & Hayatımız

Seni çılgınn hadi oradaaan 5.çiçeği nasılda çıkardın

20210227_224644.jpg

pawlover pawlover gör diye etiket yaptım

Monopoly oyunumuz geldi bugün. (Netten almıştık) kaynımlar geldğ saatlerdir oyun oynuyoruz 😂😂
Ne iş yaptımmm az ama yazayım
🐞 Kahvaltı hazırla kaldır
🐞 Salon ve koridoru süpürge yaptım
🐞 Nevresimler değiştirdim
🐞 Çamaşır Mak açtım, astım.
🐞 Balkonu yıkadım.
Yemeği eşim yaptı sonra o topladı. Bende çocuklar gelecek diye incir uyutması, mercimek köftesi yaptım. Birde mısır patlattım. Son olarak çıkan bulaşıkları yerleştirdim makinaya. Öyle yani :)

Nego cüz kalırsa annem de okur bir tane.

Ataayemi zeynepyu Ataayemi zeynepyu neyini beğenmedin kız müziğimin aa bide mıy mıy demiş 😃
Hareketli dinleyemiyorum hiç müzikte dinleyemiyorum eskisi gibi.

Açarsam tam beni ağlatıcak şeyleri bulup açıyorum zaten
Tamamen zevk meselesi biliyorum da ne bilim hani şöyle kıpır kıpır olsa azcik için açılsa içinin sıkıntısı gitse diye dedim di :) bende genckene bağırta bağırta dinliyordum da şimdi yaşlandım kafam götürmüyor 🙈

Tamamen zevk meselesi biliyorum da ne bilim hani şöyle kıpır kıpır olsa azcik için açılsa içinin sıkıntısı gitse diye dedim di :) bende genckene bağırta bağırta dinliyordum da şimdi yaşlandım kafam götürmüyor 🙈

Aynen bende çok dinlerdim yakın zamana kadar kulaklığım yapışık organım gibiydi.

Monopoly oyunumuz geldi bugün. (Netten almıştık) kaynımlar geldğ saatlerdir oyun oynuyoruz 😂😂
Ne iş yaptımmm az ama yazayım
🐞 Kahvaltı hazırla kaldır
🐞 Salon ve koridoru süpürge yaptım
🐞 Nevresimler değiştirdim
🐞 Çamaşır Mak açtım, astım.
🐞 Balkonu yıkadım.
Yemeği eşim yaptı sonra o topladı. Bende çocuklar gelecek diye incir uyutması, mercimek köftesi yaptım. Birde mısır patlattım. Son olarak çıkan bulaşıkları yerleştirdim makinaya. Öyle yani :)

Nego cüz kalırsa annem de okur bir tane.
Tamam canım

Bugün neler yaptık

💜 Yataklar,kahvaltı,mutfak her zamanki gibi✔️
💜 Wc,banyo temizledim,çöplerini değiştirdim,yedek tuvalet kağıtlarını koydum,sıvı sabunluğu doldurdum
💜Çamaşır yıkandı,asıldı,toplandı,katlandı
💜Mutfak camlarını sildik eşimle
💜Mutfak perdesi yıkandı,eşim taktı
💜Kapının önünü eşim sildi,evi süpürdü,çocukları yıkadı
💜Ben yemek yaptım,bulaşık vs faslı
💜Yoğurt mayaladım
💜Bol bol Kuran okudum,tesbihlerimi çektim

Hanımlar 10 mart malum Miraç kandili. O güne kadar bir hatim yapalım mı,ne dersiniz isteyenlerle?

Birde diyanetin bu uygulaması var çok güzel,cüz alıp hatime katılıyorsunuz,katılmak isteyenler için ekliyorum

@samdan
@terliksuu
Bonus Bonus
@Aktif Lora
M Musluk Suyu
pawlover pawlover
@merve_kapti
@Saricivcivcikcik
@Feslegen Kokulu Nane
Ataayemi zeynepyu Ataayemi zeynepyu
@mavidelisiii
@UcanSupurge
@malipina
@morkagit
Ayla- Ayla-
@Limonsuzzcay
N nnnadal
@Coolpeople
@Birtekefem
Devitamini Devitamini
@Anka
@Suskunhanim
Canim ben çok yavaş okuyorum tüm cüzu okuyabilecek kabiliyetim yok İnternetten dinleyerek takip etsem olurmu ramazanda da o şekilde hatim yapıyorum

Unutmadan bende yazayım bugün biraz geç başladık işe yardım etmek zorunda kaldı eşim belim çok kötü oluyor yoksa.

Salonu dip köşe süpürüp sildik.
Camlarını sildik
Balkonu ve balkon camını sildik
Çiçekleri tek tek saksılarını falan sildim
Yemek yendi mutfak topladım
Çamaşır katladım

Bizim okul komple bip e geçti öğretmenin gönderdiği dokümanlar açılmıyor benim başka bi program falan yüklemem mi lazım beceremedim 🙈 teknoloji özürlü bana bi yardım 🤦
Bazen ek uygulama gerekebiliyor telefon gönderilen dosyaların türünü desteklemediği için. :)

Bu kiloya çıkabilmek için neler yaptım bir bilsen yanlış anlamadın çıkabilmek için dedim 38 i görmüş adamım😅😅😅
38 mi  ben en son o kiloyu ilkokulda görmüş olabilirim sen 52 ye çıkabilmek için neler yaptım derken ben kendimi o kiloya inmiş olarak hayal etmeye çalıştım onu bile başaramadım gözümde canlandıramadım bile:oops:

Bugun yaptıklarımı yazıyım eşim evdeydi çok ayrıntılı yapamadım ama dün bişey yapmadığım icin mecbur yaptım bişeyler 😊

🎈 Kahvaltı hazırladım topladım bulasıkları makinaya dizdim
🎈 Mutfagı oturma odasını,holü süpürdüm
🎈 Mutfagı oturma odasını,holü elimle sildim
🎈 Yemek yaptım yedik bulasıkları makinaya dizdim yıkandı yerleştirdim
🎈 Ocagı Fırını detaylı temizledim ızgarasını kenarlarının demirlerini çıkardım telledim
🎈 Hava cok güzeldi dısarı cıktık yürüdük parka gittik geldik kızımı banyo yaptırdım
🎈 Mama sandalyesini detaylı temizledim
🎈 Çay meyve faslından sonra cıkamadım elimde yıkadm mutfagım toplu belki kahve içeriz

X