Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydın
Dün gece bu nalet yerden kurtuluyodum neredeyse.herzaman güneş batmadan elimize ulaşan test sonucu,aksilik olucak ya taa akşam 10dan sonra açıklandı.bi gün önce de, bizimle aynı gün içeri giren arkadaşımızı negatif diye salmışlardı ne güzel.aradık resepsiyoncuyu bi hevesle.çıkışınız bakanlıkça onaylandı ama hemşire onaylamadan çıkamazsınız dedi.her gün orada olan hemşire,benim güzel şansıma o gece otelde yok ben gelmeden de kimse çıkış yapmasın demiş
Velhasılı kelam çıkamazsınız dediler.
Bütün gün gergin bi şekilde ne zaman çıkarıcaklar diye beklerken ve de bütün eşyalarımı toplamışken yapılır mı bu bize ulan
Biz de el mahkum sinir bozukluğuyla kadere boyun eğdik.çıkardık eşyaları valizden,üstümüzü de değiştik picamaları çektik totomuza.saat 12ye doğru aradılar çıkabilirsiniz artık diye.yok artık dedik yaa.resmen dalga geçtiler duygularımızla oynadılar.
zaten sokağa çıkma yasağı var bi de 3bin lira ceza yemesin kocalarımız dedik.oturduk gotümüzün üstüne.her şerde bi hayır vardır di mi.
Birazdan özgür olacüüm inşalllah

Hadi inşallah sorunsuz çık kuzum

Nego etiket işini sen yapabilir misin denedim denedim beceremedim bugünkü ödevimiz mutfak ve holü fayans olanlara gelsin fayans arası fırçalama beyazlatma ve bir baza altı düzenleme
Bizi çok sevdiğin için bu ödevi bize layık gördüğünü düşünüyor ve teşekkürlerimi bir borç biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…