Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bende yazayım yaptıklarımı öğleden sonra annemler geldi bu ara çok yoğunum hiç işim hazırlıgm Yemeğim bitmiyor anca aksam biraz biraz bakabiliyorum.

Kahvaltı hazırladım topladım bulasıkları makinaya dizdim
Evi havalandırdım yatakları topladım
Halıları fırçaladım evi süpürdüm
Vileda yaptım
Toz aldım, aynaları sildim,pencere önlerini sildim, mutfagın balkon kapısını sildim
Kuruyan çamaşırları katladım
Tuvaleti yıkadım lavabosunu ovdum
Banyoyu Yıkadım lavabosunu ovdum
Dıs kapıyı sildim ayakkabılıgın dışını sildim
Puaça yaptım, kurabiye yaptım, yemek yaptım
Bulasık hic bitmedi zaten makina doldu yıkandı, kalanını elimde yıkadım, makinayı yerleştirdim
Çay ictik onları da elimde yıkadım mutfagım toplu ama cok yoruldum kızımı uyutup bi yorgunluk kahvesi içcem insallah canım kahve Çekiyor

Evet topladım çay faslı bitti şükür. Caspera benziyor buda çok severdim Casperi

Şimdi topluyorum yeni yemek yedik daha doğrusu çay yanına bir şeyler hazırladım çayım da hazır mutfağı toplayıp çaya devam

Bugün yaptiklarim;
Toz aldim
Tuvalet banyolari temizledim
Camasir makinesinin örtüsünü bide boncuklu havlularimi elimde yikadim
Buzdolabinin icini boşaltıp düzenledim, sildim, yerlestirdim örtülerini yikadim
Buzdolabının disini ve üstünü sildim
Çamasir katlayıp yerlestirdim
Caydanligi parlattim
Spor yaptim

Evet topladım çay faslı bitti şükür. Caspera benziyor buda çok severdim Casperi
Sen bakma bu sevimli,rüyada ki ürkünçlü
Benimki de ilgileniyor ama her 3 dk bir yanıma geliyorlar ve beni çağırıyorlar bende en son pes ediyorum
Babayı bulan bana hiç gelmez,o konuda rahatım korona yokken birde dışarı çıkarırdı saatlerce ah ah eski günler

Bulaşık Mak boşalttım tekrar doldurdum
Tezgahın üstündeki bulaşıkları yerleştirdim
Karnabahar ve ıspanağı masanın altında unutmuşum çürümüşler onları ayıklarken 5 kez başparmaklarımı kestim şu an sızlıyorlar hemde nasıl. İnanamıyorum 5 kez nasıl kesebirdim birde uçlar tam çok fena.
Yatak odasının mobilyalarını sildim.
Yatak odası ve oturma odasına süpürge taktım
Çamaşır yıkattım astım
Balkonu yıkattım
Yemek yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…