Düzenli Evimiz & Hayatımız

şimdi yağlar tahtalar vücutlar birbirine karıştı bende. yada ince bi espri yapıldı ben fransız kaldım. tahtalar mı bebe yağı ile anlamadııı benn
Bebe yağını kendimize dedim ben :)

Tahta kaşıklar nasıl yağlanır bilmiyorum ama bi tane masamız var ahşap onun bakım yağı var sürüyoruz kuruyo kepçelerde öyledir muhtemelen

Tahta kaşıkları ilk aldığımızda yağlarız sonrasında ise yaramaz diye biliyorum ben..ve pencere önlerini sildim ama oğlum bugün hiç durmuyor evi bile süpürmedim
Ben hiç bilmiyordum geçen görünce kadın kullandığı tüm tahtaları yağladı kaşık kepçe kesme tahtasını besliyor dedi

Denedim benn güzel oldu
Tüm evi süpürdum toz aldım
Süt almaya markete gittim
Parka geçtik kimse yoktu oynadılar çocuklar
Geldim banyo yaptırdım
Pencerelerin önünü sildim
Uyuttum ufaklığı
Akşam yemeği yapicam şimdi

Dax saçımı kuafor yaktığında kullandım diplerine uclarına sürüp 2 saate yakın bekletiyordum. Yumuşacacık yapıyor. Arındırmak evet zor ama önce şampuanı sacı ıslatmadan kuruyken uygulayıp sonra su veriyorum ve 3 kez yıkıyorum bu şekilde . Bu arada en önemli arınmama nedeni de saça az geldiğini düşünüp bol miktarda uygulamak , bir ceviz büyüklüğü iyi masajla dipler dahil heryere yetiyor ve durdukca zaten yağ iyice saç derisi sıcaklığı vs eriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…