Düzenli Evimiz & Hayatımız

Hiç iş yapmadığımdan girmedim. Dün KV me gittim. Hiç birşey yapmadan çıktım akşam geldik. TV ye falan bakıp yattık. Bugünde aynı şekilde. Sarmaşık lahanam vardı onu haşladım. Buzluğa koydum.
Poğaça hamuru yoğurdum. Onu yapıcam yemek yapıcam. Muhtemelen gün biter. Birde kuruyan çamaşırlarım var onları toplarım

Maraton arkadaşlarım ellerinize sağlık

Hee dur hatırladım bu karıyı kayınannem lafından.kaynanaya fallik demiş bi de ya

Son düzenleme:
Bende yazıyım yaptıklarımı
Bulaşık makinasını boşalttım sildim tüm beyaz eşyaların yüzlerini sildim
Wc ovdum lavaboyu ovdum
Banyoyu ovdum
Ranklileri yikattim astım
Beyazları katlayıp yerleştirdim
Evi dik süpürgeyle süpürdum
Toz torbasını yıkadım
Oyuncak topladım
Yemek yaptım yedik toparladım mutfağı tekrar
Pencere önlerini sildim
Akşama kardeşim gelcekmis yemek yapicam birazdan
Bide kızıma kepek için şampuan aldım eczaneden
O kadar topladım düzelttim yine heryer oyuncak lavabodan çıktım ayağıma battı bitanesi küçük bı cinnet geçirdim

Poğaçayı yaptım. Yemek yaptım. Bir makina çamaşır yıkatıp astım, kuruları katlayıp kaldırdım. Son olarak mutfağı topladım ve duş aldım. Şimdi yemek yiyicez. Yarın inşallah temizlik yapabilirim.

Yaptıklarımı da yazayım bari kendi kendime yaptım maraton

Kahvaltı hazırladım topladım bulasıkları elimde yıkadım
Evi havalandırdım yatakları topladım
Evi süpürdüm
Evi sildim
Toz aldım
Kuruyan çamaşırları katladım yerleştirdim
Banyo paspaslarını yıkadım
Oturma odasının camını sildim
Tuvaleti yıkadım lavabosunu ovdum
Diş fırçalarını dezenfekte ettim
Mutfak dolabının dışını sildim
Yemek vardı dünden yemek yapmadım
Yemek yedik topladım bulasıkları makinaya dizdim, ocagı sildim, çay içtik mutfagı topladım.

Nego hosgeldin canım ❤
Şimdi kritik bi soru sormam lazim sen kaldigin yerden devam mi yoksa ödevleri yine biz mi devam ettircez?
Yarin benim sıram galiba da bir miktar gerilmis olabilirim
Hoşbuldum canım kalıcı değilim
Siz devam ettireceksiniz,çok eğleneceksiniz çook

Merhabalarr,

Bugün iş görüşmem vardı o yüzden erkenden uyandım o yüzden de enerjim acayip düşüktü gün içinde sadece mutfağı toparladım ve akşam için yemek yaptım. Yarından itibaren görevlerimi yerine getiririm inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…