Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydın hanımlar :KK25:

Herkesi gönderdim
Ev havalandırdım
Yatakları topladım
Çocuk odalarına daldım
Kitaplıkları ortalığı vs topladım ayıkladım
Şimdi mutfağa, az bir kahvaltı edip toplıcam
Sonra pilatese 🤸

Gelince işlere devam.

Günaydın hanımlar :KK25:

Herkesi gönderdim
Ev havalandırdım
Yatakları topladım
Çocuk odalarına daldım
Kitaplıkları ortalığı vs topladım ayıkladım
Şimdi mutfağa, az bir kahvaltı edip toplıcam
Sonra pilatese 🤸

Gelince işlere devam.

Ortaya yazıp çıkıyon ulan niye pas vermiyosun :63:

Hayalkuran Hayalkuran benimki temizdi yine de hafif bulanık bi su oldu. Parladı baya.

Kararmışa denemek lazım kendi mendilleri de ayda bir silsen işe yarıyor aslında

Eklentiler

• 17295795622148994420905332581502.jpg
    17295795622148994420905332581502.jpg
    196,4 KB · Görüntüleme: 12
herkese günaydın, güzel bir gün olsun inşallah. sırtım, belim ağrıyor

dün öğleden sonra abuk sabuk şeyler çıktı ve ortamda hepimiz yükseldik. mikser gibi ortalık karıştıran ve herkesin işine yorum yapan, karışan, izin alsak kendi kendine dedikodu yapan bir arkadaşımız var, muhasebesel bir konuda muhasebedeki arkadaşımızın ağlamasına sebep olacak kadar işle alakalı konularda da patron ve müdürlere karşı yalanlar söyleyen ama masum görünen bir tip.

üstelik ofiste max 6 kişi oluyoruz. müdürler genelde yurtdışında ya da ofiste değiller. çaycı abla var. ben , muhasebe ve dış ticarette 2 kişi daha. üstelik herkesin sektörü de farklı, hatta baktığımız firma bile farklıyken bu eski eleman ortalığı karıştırıyor herkesi sebepsiz yere geriyor. zaten dolmuşluklar da var, yükseldik hepimiz dün ona karşı.

o gerginlik yetmez gibi 6284 programını izledim son 1 saat izleyemedim uykusuzluktan ama izlerken çok üzüldüm, gerildim. ayrıca 6284 uygulanmadı diye mağdur olan kadınlar, çocuklar için üzülürken, bize gelince uygulayan yalancı ve satın alınmış hakimden dolayı da olayın farklı mağduru olduğumuz için iyice gergin ve kaskatı takip ediyorum tabi bu tür konuları.

neyse kahve içip, hatta kas gevşetici içip güne başlıyorum

akşam yemek yaptım
çöpler
kedının kumu, maması
kestane yaptım cok kucuktu ve cızmek bıle bosuna emek oldu aırfry de asırı kurudu ve ustelık ıc kabugu da cıkmadı anlamadım

sabah
yatak topladım
camasırları topladım yerlestırdım
yenıden camasır yıkadım , astım
bulasık makınasını bosalttım

akşama yemeğim var, yanına birşeyler yaparım ek sadece.

X