Düzenli Evimiz & Hayatımız

ben de ıslatırım, sıcak suda bekletmem de. ama hıc boyle olmuyordu, esım aldı ama kötü almıs bence. cunku degısık bır sey oldu, her sene yaparım aynı sekılde, hıc boyle olmamıstı

ocakta tavada ya da aırfrye de yapıyordum her zaman zaten

sana da kolay gelsin, nasılsın, cocuklar nasıl, torunun nasıl
sağol canım, iyiyim çok şükür çay içiyorum
çocuklar, torunum iyiler şükürler olsun torun biraz ishal olmuştu ama geçti şimdi daha iyi
benim evde bitirmem gereken işlerim var pazartesiye kadar yoğunum dün akşam biraz ütü yaptım kalanınıda bu akşam yaparım, kuran için 2 tepsi baklava yapıcaz onun için ceviz içi aldım yarım kg evdede fındık vardı akşam kırdım hazırladım
bugün onları kavurup çekicem hazır olsun :hamarat:

herkese günaydın, güzel bir gün olsun inşallah. sırtım, belim ağrıyor

dün öğleden sonra abuk sabuk şeyler çıktı ve ortamda hepimiz yükseldik. mikser gibi ortalık karıştıran ve herkesin işine yorum yapan, karışan, izin alsak kendi kendine dedikodu yapan bir arkadaşımız var, muhasebesel bir konuda muhasebedeki arkadaşımızın ağlamasına sebep olacak kadar işle alakalı konularda da patron ve müdürlere karşı yalanlar söyleyen ama masum görünen bir tip.

üstelik ofiste max 6 kişi oluyoruz. müdürler genelde yurtdışında ya da ofiste değiller. çaycı abla var. ben , muhasebe ve dış ticarette 2 kişi daha. üstelik herkesin sektörü de farklı, hatta baktığımız firma bile farklıyken bu eski eleman ortalığı karıştırıyor herkesi sebepsiz yere geriyor. zaten dolmuşluklar da var, yükseldik hepimiz dün ona karşı.

o gerginlik yetmez gibi 6284 programını izledim son 1 saat izleyemedim uykusuzluktan ama izlerken çok üzüldüm, gerildim. ayrıca 6284 uygulanmadı diye mağdur olan kadınlar, çocuklar için üzülürken, bize gelince uygulayan yalancı ve satın alınmış hakimden dolayı da olayın farklı mağduru olduğumuz için iyice gergin ve kaskatı takip ediyorum tabi bu tür konuları.

neyse kahve içip, hatta kas gevşetici içip güne başlıyorum
Bizim de ofiste benzer gerginlikler vardı,sakin olmakta fayda var. Bu da böyle bir dönem herhalde

Islere başlamadan koşturmaya başlamadan

Yada eskiler aklınıza geldiyse
Sınırınız tepeniz de ise

Varmisiniz beddua seansına

Benim eskilere dolu dolu beddularim var haydi bakalım içimizdeki o enerjiyi boşaltma vakti kizlarrrrrrrr

:sinirli: :sinirli: :sinirli: :sinirli: :sinirli:

:-) :-) :-)

:duduk::duduk::duduk::duduk::duduk::duduk:

:KK11::KK11::KK11::KK11::KK11:

:halay::halay::halay::halay::halay:

Islere başlamadan koşturmaya başlamadan

Yada eskiler aklınıza geldiyse
Sınırınız tepeniz de ise

Varmisiniz beddua seansına

Benim eskilere dolu dolu beddularim var haydi bakalım içimizdeki o enerjiyi boşaltma vakti kizlarrrrrrrr

:sinirli: :sinirli: :sinirli: :sinirli: :sinirli:

:-) :-) :-)

:duduk::duduk::duduk::duduk::duduk::duduk:

:KK11::KK11::KK11::KK11::KK11:

:halay::halay::halay::halay::halay:

Hayatımda öyle insanlar var ama inan Allahın gazabı benim edeceğim bedduadan daha büyük hiç edipde birde yüreğimi darlamayayım diyorum 🤓

sağol canım, iyiyim çok şükür çay içiyorum
çocuklar, torunum iyiler şükürler olsun torun biraz ishal olmuştu ama geçti şimdi daha iyi
benim evde bitirmem gereken işlerim var pazartesiye kadar yoğunum dün akşam biraz ütü yaptım kalanınıda bu akşam yaparım, kuran için 2 tepsi baklava yapıcaz onun için ceviz içi aldım yarım kg evdede fındık vardı akşam kırdım hazırladım
bugün onları kavurup çekicem hazır olsun :hamarat:
çok şükür, aman herkes iyi olsun, gerisi nasılsa halloluyor bir şekilde ama en çok sen kendine iyi bak. sen iyi olmazsan, hiç kimse iyi olmaz zaten.

Allah kabul etsin, kuran var sanırım sevabı bol olsun
işlerinde kolaylıklar diliyorum Allah güç versin

Bizim de ofiste benzer gerginlikler vardı,sakin olmakta fayda var. Bu da böyle bir dönem herhalde
ben ocakdan beri kendi ana ofisimde değilim, diğer ekibe başka ofiste dahil oldum burda yönetcim falan aynı değil.

iranlı bir kaç kişi de var, ve hem işleri karışık dzensiz hem de çok entrikacılar.

ne biliyim yaş geçt,kçe insansın yanlış duzensızlık hadsizlik ... hepsine sabrı da azalıyor hem

Hayatımda öyle insanlar var ama inan Allahın gazabı benim edeceğim bedduadan daha büyük hiç edipde birde yüreğimi darlamayayım diyorum 🤓
Zamanında beddua etmedim dersem.yakan söylerim efserim

Ettim ama sonra baktım.icimde öfke büyüyor saldım gitti Rabbim en iyisini bilir ilahi adaleti sonsuz haklı haksız en iyi cezayı veren en yüce olan Allahtır ona havale ettim 🤲🤲

Oğlanın dolabını tozunu süpürgeyle çektirdim silme suyumuda hazırladım silmeye gireşem
Silmek isyeyen peşime takılsın
4 çekmece 3 gözlü dolap kendime saat tutuyorum detaylı iç,dış,üstü arakası kapaklar detaylı silinecek hem deterjanlı su ve duru sirkeli bir suyla ile
Börülceyide haşladım süzdüm sadece doğranacak malzemeler kaldı

X