Düzenli Evimiz & Hayatımız

Büyük kızda aramış ağlıyor onu sakinleştirene kadar hepiniz iyimisiz size ulaşamıyorum onu kendimi bıraktım onu sakinleştirdim
Çocuklar olunca insan kendini unutuyor abla. Bununla geçmiş olsun inşallah tekrarı olmasın

Amin canım bu son olsun diyoruz ama biz deprem ülkesiyiz Rabbim bizi hepimizi esirgesin
Canım aynen deprem ülkesindeyiz fakat bina güvenliğimiz yok ve korkumuz çok yaşananlardan sonra Allah büyüğünden zararından korusun

Konya sözde deprem bölgesi değil denir ama 6 şubattan sonra buralarda fena sallanıyor

Rabbim yerin altından gökten her yerden gelecek felaketlerden afetlerden korusun

selam hanımlar, umarım herkes iyidir herşey yolundadır....

ben öğlen geldim işe ve umarım son doktor kontrolüm olur 1 sene boyunca. iç organlara da bakıldı bilribun yuksek oldugu ıcın. hem de erken menpoza baglı bır kan verdım hormonlara bakılıp 1 senelık ılac dozu ayarlanacak. sukur , ozel saglık sıgortam karsılıyor valla. bu sene rahat ettım maddi manevi çok şükür.

ben akşam barbunya yaptım bugün falan yeriz diye.
çöpler
kedinin kum , mama
camasır katladım
yenıden camasır yıkadım
yıne kuruyan cıceklerın yerıne sukulent ektım

dızı ızlerken bıraz da orgu ördüm hatta. yine melatonin içerek guzel uyuyabildim diyebilirim gerçi hayrolsun , en büyük düşmanımız olan eşimin eski eşi ve komple ailesini gördüm. ben ne zaman görsem, ya nafaka arttırırlar, ya cocugu gostermezler, ya baska bır bela acarlar, ya bankadan 1 gun otomatık hesaptan gec yattı dıye, evın ustune bıle hacız ıslemı baslatırlar falan. Allah onlara bu dünyada da obur dunyada da huzur vermesin inşallah, bize yaptıklarını anlatsam roman olur, dizi olur burda . o yüzden Rabbim hakımızı koymasın, ölüp giden cocuklar, depremzedeler, hayvanlar... onlara birşey olacağına, bunlar geberip gitse keşke.

neyse güne iyi başladım, mavi giyindim, bakımlıyım, doktor kontrolüm de rahat geçti, ayrıca sevdiğim bir yerde kahve içtim sonuc beklerken, rontgen ıcın 7-8 pet bardak su ıctım ki ben bunu 2 gunde ıcmıyorum normalde. buna cozum buldum ve bundan sonra daha rahat su ıcerım ınsallah.

ve caycı ablamız, en sevdıgım yıyeceği yapmış tesadüfen... lahana sarması :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…