Düzenli Evimiz & Hayatımız

çok teşekkür ederim uzun sürdü avizeler yeni durdu baya ses çıktı dolap kapakları filan Rabbim esirgesin tefonlarda kitlendi kıza ulaşamadım sonra bana ulaştı bahceye çıkarmışlar tatil belli değil bakanlıktan haber bekleniyorlar sanırım onu gidip alayım

Büyük kızda aramış ağlıyor onu sakinleştirene kadar hepiniz iyimisiz size ulaşamıyorum onu kendimi bıraktım onu sakinleştirdim
Çocuklar olunca insan kendini unutuyor abla. Bununla geçmiş olsun inşallah tekrarı olmasın

Amin canım bu son olsun diyoruz ama biz deprem ülkesiyiz Rabbim bizi hepimizi esirgesin 🤲🏻
Canım aynen deprem ülkesindeyiz fakat bina güvenliğimiz yok ve korkumuz çok yaşananlardan sonra Allah büyüğünden zararından korusun

Konya sözde deprem bölgesi değil denir ama 6 şubattan sonra buralarda fena sallanıyor

Rabbim yerin altından gökten her yerden gelecek felaketlerden afetlerden korusun 🤲🤲

selam hanımlar, umarım herkes iyidir herşey yolundadır....

ben öğlen geldim işe ve umarım son doktor kontrolüm olur 1 sene boyunca. iç organlara da bakıldı bilribun yuksek oldugu ıcın. hem de erken menpoza baglı bır kan verdım hormonlara bakılıp 1 senelık ılac dozu ayarlanacak. sukur , ozel saglık sıgortam karsılıyor valla. bu sene rahat ettım maddi manevi çok şükür.

X