Düzenli Evimiz & Hayatımız

Türkçe Okunuşu: Bismillâhillezi lâ yedurru ma'asmihi şey'ün fil erdı ve lâ fissemâi ve hüves-semi'ul alim. Anlamı: İsmi sayesinde yerde ve gökte hiçbir şeyin zarar veremeyeceği Allah'ın adıyla. O her şeyi işitir ve bilir» derse, ona hiçbir şey zarar vermez.”

Efser Efser Diğer dua bu canım

Naci Görür açıklama yapmış korkulacak bir şey yok bu 6 Şubattaki depremlerin bu faya enerji transferinin sonucudur diye
Beklenen bize yine çok yakın bir Bingöl ovacık karlıova depremi var ya 😔 az önce dinledim Malatyads 6 şubatta kırılan bir fay hatının. devamı var o da bekleniyor 😔
Halkta bir birini tetikler diye yola dökülmüş durumda 😔

Beklenen bize yine çok yakın bir Bingöl ovacık karlıova depremi var ya 😔 az önce dinledim Malatyads 6 şubatta kırılan bir fay hatının. devamı var o da bekleniyor 😔
Halkta bir birini tetikler diye yola dökülmüş durumda 😔
Kolay değil abla insanların korkusu. Biz bile bu kadar tedirginken siz canlı canlı yaşadınız o günü. Rabbim İnşirah ferahlığı versin gönlünüze, korusun sizi, hepimizi

buarada karaciğer sonucum cıktı, nadiren alkol alan bir insan oldum yılda 2-3 kez ama karaciğer de sebebsiz sekıl bozuklugu var ıyı huylu oldugu tahmın edılen bır nodül. siroz baslangıcı ya da bır enfeksıyon etkısı olabılır dedı doktor. sarılık falan yok.

12 sene agızdan aldıgım erken menopoza baglı hormon ılacları
gecmıste kılolu olmak ve buna baglı karacgıger yaglanması

ya bu ıkısı karacıgerı yormus ve bu septomplar varmıs, ya da başka bır sey. ılk kez duydugum bırsey, fibroscan görüntüleme diye değişik bir şey istedi doktor. tamamlayıcı özel sigorta var, işyerinden. ama o da karşılamıyor , hatta bir çok hastanede yok Medicana, Acıbadem, Medipol de bile her şubede yok. ve ücreti 11.500 TL.

Allah herkesin yardımcısı olsun gerçekten. devlette sıra gelmez, özele de bütçe kaç kişinin el verir. Allah beter hastalıklardan korusun hepimizi.
Çok geçmiş olsun canım önemli bişe çıkmaz inşallah🤲 Allah şifalar versin

20241017_074210.jpg

X