Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bunu oturma odasına koydum. 😀
Bu odada gündüz kullanacam .
Asıl yatağı park yatak benim odama kurulacak.
Bu siyah anne çantasını günlük yakın yerlerde kullanacağım. Açık renk olanı özel günlerde dışarlık olarak kullanmayı düşündüm.
Lohusa tacımla terliğide giyeceğim picamaya uygun renkte seçtim..
Buda puseti . 😃
güle güle kullan sedacım güzel günlerde :KK68:

Yatakları topladım
Bütün odaları topladık
Makinaya çamaşır attım çalıştırdım
Her yeri süpürdüm
Astım
Yeni aldığımız çarşafları ve yastık kılıflarını yıkadım
Astım
Kuruyanları topladım
Yarım tencere yaprak sardım pişmeye koydum 🤭
Bulaşık makinesini boşalttım
Tavuk çorbası yaptım
Çıkanları yerleştirdim
Mutfağı topladım

Bunu oturma odasına koydum. 😀
Bu odada gündüz kullanacam .
Asıl yatağı park yatak benim odama kurulacak.
Bu siyah anne çantasını günlük yakın yerlerde kullanacağım. Açık renk olanı özel günlerde dışarlık olarak kullanmayı düşündüm.
Lohusa tacımla terliğide giyeceğim picamaya uygun renkte seçtim..
Buda puseti . 😃
Güle güle sağlıkla huzurla kullan canım hepsi çok güzel :nazar:

penyez karcher de var ama hangisi daha iyi acaba bende istiyorum aslında yatak, koltuk,mutfak ve banyo duvarları için
Abla karcher en iyisi tabi. Ama takip ettiğim biri var onda karcher ablasında pirantech var. Hiç farkı yok kullanımı açısından fiyatı ucuz olanı almak mantıklı demişti bende bunu seçtim 😂

Annem çok olurdu dolama oldu barmağım derdi o şimdi zoklarda kara merhem fucidin iyi gelir intihabı söker intihap sökülürse tırnakta düşer korkma alttan yenisi gelir bitkisel olarakta annem bütün soğanı közler orta çüçüğü çıkarır barmağına geçirir sarğı beziyle bağlardı o da iyi gelirdi
Aktı iltihabı size yazdıktan sonra. İnşallah iner şişide. Bi 3 yada 4ü oluşu. Tırnağını yiyor o yüzden oluyor :KK43:
Yazdığını okurken ağladım 😔 Allah razı olsun canım 🙏🏼 rabbim sanada gönlünde ne varsa en güzel şekilde nasip etsin inşallah 🙏🏼 💕💕
Canımsın 😍💐

Oturma odası da bitti. 1 saat bile sürmeyecek iş çocukla bu saati buldu. Ben topluyorum odadan fazlalıkları çıkarıyorum ahsen kucak kucak geri getiriyor bi ara çıldırdım asla toplanmıyordu ortalık halıya zor ulaştım 😂

✅Halısını süpürdüm topladım
✅Perdeyi yıkamaya attım
✅Balkonu yıkadım
✅Pencereyi sildim
✅Kanepeyi buharladım
✅Kanepeyi öne çektim altını süpürdüm buharladım
✅Dip köşe süpürdüm buharladım
✅Tv ve ünitesinin tozunu aldım
✅Kitaplık aşırı karışıktı onun tozunu alıp düzenledim
✅Kapısını sildim
✅Prizleri sildim
✅Perdeyi astım
✅Halıyı serdim

Bende oturma odasının halısını yıkamıştım hızımı alamadım mutfak halısını da yıkadım bi de antrede küçük bi halıyı yıkadım ☺️
Evi süpürdüm oturma odası camlarını sildim perdesini yarın yıkarım çok yoruldum ☺️
Ben tüp bebek tedavisi görüyorum transfer olmadan evi temizleyeyim dedim 🤲🌹

X