Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kuşum dün geceki mesajını gördüm. Bugün nasıl hissediyorsun ❤️
Aslında ben haberi görmemiştim başka bir şeye üzüldüm ağladım üstüne de onu gördüm. Demiştim ya küçük meleğimiz ameliyat olacak. 1 aydır sürekli bir şey çıkıyor hastalık enfeksiyon vs ameliyat erteleniyor. Dedim ki teyzeme vardır bi hayır. Teyzem ağlamaya başladı ölecek de ömrü mü uzuyor diye 😭 çok kötü oldum çok aklıma geldikçe ağlıyorum

Aslında ben haberi görmemiştim başka bir şeye üzüldüm ağladım üstüne de onu gördüm. Demiştim ya küçük meleğimiz ameliyat olacak. 1 aydır sürekli bir şey çıkıyor hastalık enfeksiyon vs ameliyat erteleniyor. Dedim ki teyzeme vardır bi hayır. Teyzem ağlamaya başladı ölecek de ömrü mü uzuyor diye 😭 çok kötü oldum çok aklıma geldikçe ağlıyorum
Allahtan ümit kesilmez canım inşallah ameliyat olur ve sağlıklı bi şekilde evine döner kuzucuk

20241005_094037.jpg

Allahım sen şifa ver kuzumaa😥😥😥
Ummadık yerden şifasını ver.Annesine babasına bağışla
Yeğenimin o zor günlerinde ben boğulacak gibi oluyordum.Annenin neler yaşadığını tahmin edebiliyorum çiçeğimm😥🤲🏻🤲🏻

Nesi vardı bebeğin sweet

Allahım sen şifa ver kuzumaa😥😥😥
Ummadık yerden şifasını ver.Annesine babasına bağışla
Yeğenimin o zor günlerinde ben boğulacak gibi oluyordum.Annenin neler yaşadığını tahmin edebiliyorum çiçeğimm😥🤲🏻🤲🏻
Amin tinnoşum 🤲🏻 bende aynı düşündükçe fena oluyorum kuzenimi içi nasıl kim bilir. İkizi var bide iki çocukla perişan oldu sürekli doktora git gel başka şehire.

Bizim bi akrabanın da çocuğu kalp hastası. Onunda aynı ikizleri var 🤔
Ama o ameliyat oldu bi kaç tane. Çok zor zamanlar Allah'ım yar ve yardımcıları olsun 😔
Amin amin 🤲🏻Down sendromlu meleğim. Genelde onlarda oluyormuş böyle. 4 yaşında olacaktı değerleri yüksek çıkınca doktor hemen yapalım riske atmayalım demiş.

😔Allah'ım tez zamanda kalıcı şifalar versin inşallah 🤲🏻 Anasına babasına bağışlasın yavrularını, korktuğumuz hiçbir şeyi yanımıza uğratmasın Rabbim 🤲🏻

Amin amin 🤲🏻Down sendromlu meleğim. Genelde onlarda oluyormuş böyle. 4 yaşında olacaktı değerleri yüksek çıkınca doktor hemen yapalım riske atmayalım demiş.
benim teyzemin torunuda aynı şekildeydi down sendromlu ve kalbinde delik vardı bebekken ameliyat oldu istanbulda siyami ersek hastanesinde şimdi 14-15 yaşlarında oda atlatır Allah ın izniyle ya şafi okuyalım onun içinde

benim teyzemin torunuda aynı şekildeydi down sendromlu ve kalbinde delik vardı bebekken ameliyat oldu istanbulda siyami ersek hastanesinde şimdi 14-15 yaşlarında oda atlatır Allah ın izniyle ya şafi okuyalım onun içinde
Evet demiştin abla inşallah kolaylıkla atlatır şifasını bulur Allah razı olsun

X