Düzenli Evimiz & Hayatımız

Amin hayal🤲🏻 sen nasılsın sorun yok değil mi sağlık sorunu demiştin aileden biri için
Ablam üst üste düşükler yapmıştı sonra pıhtı atmıştı ya genetik testinde kromozom bozukluğu çıktı hepimizden test istediler dün verdik bakalım bizdede var mı diye. Doktor sonuçlar çıkana kadar iyi korun gebe kalma dedi ablan gibi çıkarsa doğal yolla değilde genetikli tüp bebekle anne olabileceğimi söyledi

Ablam üst üste düşükler yapmıştı sonra pıhtı atmıştı ya genetik testinde kromozom bozukluğu çıktı hepimizden test istediler dün verdik bakalım bizdede var mı diye. Doktor sonuçlar çıkana kadar iyi korun gebe kalma dedi ablan gibi çıkarsa doğal yolla değilde genetikli tüp bebekle anne olabileceğimi söyledi
Hakkında hayırlısı olsun hayalcim ❤️

Aaa hakkınızda hayırlısı olsun. Hiç duymadım daha önce diğer aile bireylerinden bu şekilde test istediklerini. Doktorun düşüncesi hoşuma gitti ilgili duruyor

Kahvaltıya bişeyler hazırladım. Kızımı yıkadım ama eşimi uyandırmadım hala.
Kızımın parmağında dolama denir ya biliyor musunuz? Tırnak batmasından dolayı iltihap oluyor. Bu çok tekrarlıyor ya 4 gün oldu sanırım geçmedi. Acaba doktora mı götürsem kafam karıştı

Kızımın parmağında dolama denir ya biliyor musunuz? Tırnak batmasından dolayı iltihap oluyor. Bu çok tekrarlıyor ya 4 gün oldu sanırım geçmedi. Acaba doktora mı götürsem kafam karıştı

ANtibiyotikli krem veriyor aile hekimi iyi geliyor. Sen babanne dede falan kim varsa okuyabilirsiniz nazardan da olur derler

😔
IMG20241005112853.jpg

ANtibiyotikli krem veriyor aile hekimi iyi geliyor. Sen babanne dede falan kim varsa okuyabilirsiniz nazardan da olur derler
Fito sürüyorum da pek fayda etmedi. Anneme desem de okusa. Bide soğan közleyip koy diyen oldu ama o da çok yakar ya kıyamadım

Fito sürüyorum da pek fayda etmedi. Anneme desem de okusa. Bide soğan közleyip koy diyen oldu ama o da çok yakar ya kıyamadım
TIrnak da bi sıkıntı olmuştu bizimde tam tırnak dibi böyleydi fucidin sürdüm hep dr vermişti iltihabı kurutuyor antibiyotikli olduğu için şu an fito bişey yapmaz sanırım. Aksa keşke rahatlar biraz sızlaması

Aaa hakkınızda hayırlısı olsun. Hiç duymadım daha önce diğer aile bireylerinden bu şekilde test istediklerini. Doktorun düşüncesi hoşuma gitti ilgili duruyor
Yani devlet hastanesinde bende ilkkez böyle bi doktora denk geldim dün 1,5 saat hastalığı olacakları söyledi iyi ilgilindi. Sonuçlar inşallah güzel çıkar

Bizim burda ocaklar olur okurlar orda öyle bir şey var mı orada bilmiyorum da. Antibiyotikli krem veriyorlar sanırım ona

Yani devlet hastanesinde bende ilkkez böyle bi doktora denk geldim dün 1,5 saat hastalığı olacakları söyledi iyi ilgilindi. Sonuçlar inşallah güzel çıkar
Maşallah işini iyi yapıyor demek ki. İnşallah canım iyi gelir sonuçlar da kafanız rahat olur

hayalcim üzülme doktor sadece önlem amaçlı tahlil istemiş hem daha iyi bişe varsa önceden öğrenmiş olursunuz ona göre önlem alınır

Bu gün işe gitmedim abla sağolasın
haftasonu iyice dinleneyim diye. Daha iyiyim Elhamdülillah. Çorba ilaç içip yatıyorum

Sen nasıl oldun toparlanabildin mi
ben iyiyim canım sağol antibiyotik iyi geldi, ben işteyim dün erken çıkmıştım kuaföre uğradım , pazara gittim işlerimi hallettim iyi oldu ,şimdide eşim hasta onada geçti benden sanırım

X