Düzenli Evimiz & Hayatımız

Haftasonu olmuyo sadece 🤦🏻‍♀️ gece 2 de 40 kişiydi enteresan. Polemik yok entrika yok neyi okuyorlar

Eklentiler

• Screenshot_20241001_103530_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20241001_103530_Samsung Internet.jpg
    69,7 KB · Görüntüleme: 13
herkese güzel bir gün diliyorum güzel ve rahat bir akşam geçirdim huzurla yani malum sebebi kedinin yaşıyor olması tabi.

biraz tv baktım, camasır yıkadım, camasırları katladım cok gec kalmadan uyudum bir gece önce hıc uyumamıstım zaten, gun boyu da hem grıp hem agla agla gecmıstı

doktordan sonra eve gelırım, yemek falan sonra anneme gıdecegız, domates soslarımı alacagım, onlar memlekete gıdecekler 1 hafta, gelın ıcın el opmesı ve gezme gıbı. 7-8 senedir gıtmedı annem zaten.

donuste babama ugrarım ayak ustu, emanet esyası var onu bırakacagım

sabah coplerı cıkardım, bulasık makınasını calıstırdım kedının maması falan. dus aldım yatak topladım.

ofıse tatlı aldım, kedı bulundu dıye ıstedıler :)

carsamba aksamı esımı agvaya gonderecegım ızın alacak. ben de haftaıclerı yemek derdım olmadan, hem bırıkmıs 2 haftalık utu ve temızlık ıslerımı yapacagım. kedının de ası zamanı geldı, onu falan halledecegım ben haftasonu da gıtmem sanırım agva ya. yorucu oluyor, kaynanamla da 2 gun orda olmak ıstemıyorum hem.

babama gıderım temızlık yaparım yemek gotururum dınlenırım arkadasımla bulusurum gıbı planlar cok daha keyıflı gelıyor :)
ağva daha soğuktur hasta hasta ne yapçan orda evde kal dinlen ben ofiste ısıtıcıyı açtım üşüdüm bugün :duduk:

ağva daha soğuktur hasta hasta ne yapçan orda evde kal dinlen ben ofiste ısıtıcıyı açtım üşüdüm bugün :duduk:
aynen daha ıyılesmedım daha

ustelık soba aldılar kostur kostur ve doktoruma gec kaldım cumaartesı. gıdemedım ama sobayı daha kuramayız baca yerı ayarlanacak.

evet baya soguk bugun, ben de pısman oldum trenckotumu almadıgıma. ceket var ustumde

havalar soğuk üstüne kalın bişe örtmek gerekir yeterli sıcaklık oluşmamıştır mayalanması için
annem öyle olunca tepsiye sıcak su koyup onun üstüne koyuyodu mayalansın diye üstünü yine sarıyosun
Yok abla ya. Yaparken eşim yanımdaydı dedim ki ona annen de yoğurt yapmayı ne kadar büyütüyor bende zor bişey sanıyordum baksana ne var şunu yapmakta dedim 😂😂 kibirlenmenin sonu bu oldu diye düşünüyorum 🥹

Şu saate kadar yaptıklarım;

💦Kahvaltı
💦Bulaşık
💦ocak silme
💦ev süpürmek
💦çocukların odasını düzenlemek.
💦Çöpleri çıkarmak.

Eve bakıyorum detay isteyen o kadar iş var ki Nego Nego varken her gün bir detay söylerdi onu kesin yapardık. Şimdi diğer islerden onlara sıra gelmiyor sanki .
Bonus Bonus Keşke sen bu konuya bir el atsan . Ne güzel olurdu :KK60:

Şu saate kadar yaptıklarım;

💦Kahvaltı
💦Bulaşık
💦ocak silme
💦ev süpürmek
💦çocukların odasını düzenlemek.
💦Çöpleri çıkarmak.

Eve bakıyorum detay isteyen o kadar iş var ki Nego Nego varken her gün bir detay söylerdi onu kesin yapardık. Şimdi diğer islerden onlara sıra gelmiyor sanki .
Bonus Bonus Keşke sen bu konuya bir el atsan . Ne güzel olurdu :KK60:
Bazı şeyler ona özeldir ben yapmam öyle.

Bugün şunu yapalım deriz yaparız da öyle olmaz.

X