Düzenli Evimiz & Hayatımız

çok sagol

gozumde degıl valla uykusuzluk da hastalık da.

yavru bulundu ya , ölmemiş ya, kendımı sorumlu hıssetmyorum ya ustumden kocaman bır yuk kalktı

ona bır yer bulmam lazım, evet bır yuk ama öldugunu dusunmek, gece boyu yagmur yagdı ben agladım cok uzuldum cok. bılmıyorum cogunuz annesınız ve benı anlarsınız sanırım. buyutmemıs olsanız da belkı bır hayvan.

cok kucuk aldıysanız, bır de annelık yoksa, onu bebek gıbı goruyorsunuz, eee zaten emek de verıyorsunuz, sıze muhtac bır canlı, Allah bızlerı ustun yarattıysa onları korumamız gerekır dıye dusundugumden... kısacası tum duygular ıle kendımı paraladım herkes bana sen kendını paraladın onu buyutmek ıcın de sahıplendırmek ıcın de, uzulme dese de dun aksam ve ozellıkle bugun oglene kadar agladım ınanın.
neyseki bulunmuş canım , inşallah iyi bi yer bulursun sahiplendirmek içinde

İdrar yolu enfeksiyonu oldum.. Felaket durumdayım..
İlaç alıyorum, nioli yağı kullanıyorum.

İyi geceler herkese.
Kaportayı düzeltince gelirim.
Zaten yarın sabah kahvaltıya misafirim var, selam veremeyebilirim.
Haydi selametle 🌹🏃🏻‍♀️
çok geçmiş olsun pinhancım , çok kötü bişe yanma kaşıntı varmı bende daha önce olmuştum biliyorum

Kızlar ya hayırlı sabahlar. Dün akşamdan yoğurt yapmıştım ama tutmamış sütten bi tık koyu şuan. Onu ne yapabilirim. Niye böyle olduysa
havalar soğuk üstüne kalın bişe örtmek gerekir yeterli sıcaklık oluşmamıştır mayalanması için
annem öyle olunca tepsiye sıcak su koyup onun üstüne koyuyodu mayalansın diye üstünü yine sarıyosun

X