Düzenli Evimiz & Hayatımız

Çok yoruldum ❤️

Eklentiler

• 17274462520905190438550892922091.jpg
    17274462520905190438550892922091.jpg
    77,6 KB · Görüntüleme: 10
Pinhan Pinhan ben her gün nerdeyse yemek yazıyorum
Görüyorum bacım da işte bazen anlık fikir gerekiyo.
Ya yeni yemiş oluyoruz
Ya çocuklar yemiyo
Ya yapasım gelmiyo
Daha da yeni markete pazara gittim, malzemem de var ama yine de her şeye burun kıvırdım, üşendim.

Allah bereket versin çıkıyor yine de ortaya illa ki bişey

Kızlar merhaba bişey danışmak istiyorum☺️ kışlık menemen kim yapicam domatesleri geçen sene sıcak suya sokup kabuklarını soymustum siz nasıl yapıyorsunuz soymadan yapan varmı bu sene nasıl yapsam karar veremedim

Kızlar merhaba bişey danışmak istiyorum☺️ kışlık menemen kim yapicam domatesleri geçen sene sıcak suya sokup kabuklarını soymustum siz nasıl yapıyorsunuz soymadan yapan varmı bu sene nasıl yapsam karar veremedim
Soymadan mikserden çekiyorum biraz iri bırakıyorum püre yapmıyorun pişince doğranmış gibi oluyor.
Biberleri sıvı yağda kavurup domatesi döküp pişiriyorum kavanozluyorum.

Ben soyuyorum ya. Soymadan yapınca sanki ağzıma kıl geliyor gibi oluyor 😂

Annem geçen sene soymadan doğrayıp domates yaptı sadece. Kabukları hep geldi içinde. Robotta püre şeklinde yapsa bence gelmezdi

X