Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ay evet aynı ben
Ama limonsuzçay olacaktı kınadım seni biraz

Sarıp tekrar çiğ olarak koymasın ama dimi nane
Bonus yazmış, bende pişirip koymalı tekrar buzluğa diyorum
Ben çiğ de koyuyorum toplu yufka alıyorum yufkacıdan getirip buzluğa atıyorum vaktim olunca sarıyorum sigara böreği gibi yağda kızartma olacakları
marketten alınanlar zaten buzluktan çıkınca dağılıyor onlardan koymadım o yüzden

Pişirip koyman lazım çözülen ürün tekrar konmaz
Pişirip koyarsam çıkınca nasıl olur acaba
Marketten almıştım baya cokmus öylece buzluga koymustum dün çıkardım iki tanesiyle börek yaptım dagılmamıstı sağlamdı şimdi sarsam pişirmeden koysam olur mu ?

Olur ben yapıyorum dagilmadiysa tazedir zaten

Nane Limon Kabugu nanecim mesele yufkanın sarılabilecek olması değil çözülen hiç bir ürün tekrar dondurulmaz.
İster et türü olsun ister meyve sebze ister pişmiş ürün ne olduğu farketmez.

Ama pişirip dondurursan olur onda sorun yok.

Hayalkuran biz beslenme için hep pişirip koyuyoruz canım hiç bişey olmaz taze koyduğun şey çözülünce de taze oluyor ha fırına atıp ısıtarak da tazeleyebilirsin

Son düzenleme:
Ya kızlar bu forumda neden dini içerik yasak anlamıyorum. Cinselliğin bile alasının konuşulduğu bir platform da saygı çerçevesinde din neden konuşulmuyor. Aklına takılan sorusunu soruyor cvp vermek neden problem. Hayır banlanan yine banlansın

Çünkü mesele dinse saygı duymayan çok oluyor ileri gidiyorlar en iyisi konuşulmasın denmiş sanırım.
Konuşmayı becerselerdi dine karşı olanlar konuşulurdu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…