Düzenli Evimiz & Hayatımız

dış kapıya sineklik yoksa onu takabilirsin şuan o geldi aklıma

Piskoloji bu konuda çok etken hiç kımıldamadan kanepeden kalkmadığım günleri bilirim sen nasıl oldun kuzum?
Evet bende o yüzden dedim. Bende de oluyor farkında olmayan biri kalkmıyor işte hastalık. Banaa da ders olsun daha fazla hareket edicem daha iyiyim efserim suyumu limonlu içiyorum sürekli tuzu da full kesicem artık bir müddet.

Baya iş yaptım sabahtan.
Yatakları topladım bazı nevresimleri degistirdim
Camasir katladim bol bol
Yikananlari astım
Mutfagi topladım parlattim
Yemek yapmadım tava gozlemesi yapcam galiba.
Salon ve mutfagi sildim
Heryerin tozunu aldım
Banyoyu yikadim Makineyi sildim
Deterjan gözünü yikadim
Birsuru okuma yaptım içim ferahladi
Kızımın dolabı dağılmış ama gözüm kesmedi Çocukların vaktine kadar yaticam

aynen ne yapıyorsak kendimize zararımız herkes hayatına devam ediyor
Benim oğlanda yüksekti yoğurt iyi geliyordu çok başedemediğin zamanlarda yoğurt ye dengeliyor

aynen ne yapıyorsak kendimize zararımız herkes hayatına devam ediyor
Benim oğlanda yüksekti yoğurt iyi geliyordu çok başedemediğin zamanlarda yoğurt ye dengeliyor
Biraz geç düşüyor jeton. Kimse bize eşlik etmeyecek çocuklarımız kendi hayatını kuracak. Sürünmeye gerek yok biz iyi olalım inşallah.
Ayran içmiştim maden suyu ile birlikte. ama yogurt yemedim.

Çamaşır yıkansa ütü olacak su yoktu çamaşır kaldı şu yemekle mutfağı halletip çamaşır dağını aşayım
Ya daha düzelmedi mi su
Evde değildim ben yeni geldim.

Sabahtan anneme gittim geçen hafta gidemedim
Kv ye uğradım cuma surelerini okudum dinledi
Çıkmadan bi çorba yaptım

Şimdi burda yemek yapıcam
Kv yaşıyordu demi bonus. Anneciğine rahmet olsun inşallah

11 tşört
4 pantolon
2 elbise
1 gömlek
1 şal
1 yazma
Ütüledim. Ütüyü biriktirmeyim diyip hep biriktiriyorum ya.

Şimdi de bi evi süpüreyim bunları kaldırıp. Yarın Allah nasip ederse İzmir e gidicez. Var mı izmirde olan

dış kapıya sineklik yoksa onu takabilirsin şuan o geldi aklıma

Var kapıda sineklik ablacığım birine dedim parcasilar oluyor ya oraya veriyormusun kiloyla satıyorlarmış ya geri donusume5gonderiyirlarmis yada yatak örtüsü kırlent masa örtüsü dikip satıyorlarmış

Bir tül neler öğretti bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…