Düzenli Evimiz & Hayatımız

Gönülcüm o şişlik kulak arkası tarafında mı? Hasta olunca lenf bezleri şiş kalıyor bazen muhtemelen odur
Ayy inşallah evet kulak hizasında çok büyük değil ama gözüme geliyor bi haftadır üstüne birkaç yerinde yara çıktı üstüne de ateşlendi kan değerlerine bakalım dedik şimdi kendimce baktım hepsine bir sürü video izledim baya modum düştü dua edin de enfeksiyon kaynaklı desin doktor 😪

Gönül giribal enfeksiyon sonrası da olabiliyor o şişlik bir sorun yok inşallah 🤲
İnşallah canım tam grip gibi olmadı başı enfeksiyon kaptı küçücük bi yara olmuştu kafasında üstüne berbere gitti gelince hemen yıkadım tabi ama muhtemelen ordan enfeksiyon kaptı ve yara büyüdü yayıldı :KK43:
İnşallah onu la ilgilidir diye dua ediyorum

Ayy inşallah evet kulak hizasında çok büyük değil ama gözüme geliyor bi haftadır üstüne birkaç yerinde yara çıktı üstüne de ateşlendi kan değerlerine bakalım dedik şimdi kendimce baktım hepsine bir sürü video izledim baya modum düştü dua edin de enfeksiyon kaynaklı desin doktor 😪
Gönül internet üzerinden araştırma yapmak sadece seni yıpratır yapma bunu zaten dr gidip yapman gerekeni yaptın sonrası tevekkül

O kendiliğinden iniyor hiç dert etme benim kızlarda da oldu.
Hatta birinin bebekken 8 aylık falan kasığında nohut kadar bi şişlik vardı aynen ordaki lenf şişmiş geçti sonra

Hadi bakalım bismillah kolay gelsin canım

Doktor bi baksın hemen düşürme kendini

Gönülüm sıkıntın feraha dönüşsün. Allah oğluna tez vakitte kalıcı şifalar versin. Kendini üzüp moralini düşürme. Doktor bi görsün. Dua edip sabırla cuma günü bekle İnşaAllah 🤲🏻
İnşallah abla çok sağol aminn 🤲🏻🤲🏻

Gönül internet üzerinden araştırma yapmak sadece seni yıpratır yapma bunu zaten dr gidip yapman gerekeni yaptın sonrası tevekkül
Evet yaa içime sıkıntı düşüren şeyin biraz yüksek çıkması beni inanılmaz düşürdü halbuki enfeksiyon kaynaklı da olabilir diyor ama diyorum boynu neden şişti falan falan
İçim şişti sabahtan beri 😪😪

Evet yaa içime sıkıntı düşüren şeyin biraz yüksek çıkması beni inanılmaz düşürdü halbuki enfeksiyon kaynaklı da olabilir diyor ama diyorum boynu neden şişti falan falan
İçim şişti sabahtan beri 😪😪

Bazen bize yüksek gelen şeyi dr farklı yorumluyor gönül sakinleş biraz canım o şişlik o kadar sık olan bir şey ki zaten diğer değerlerdr normale iner gün geçtikçe

Aktif Lora Aktif Lora iyi ki doğmuşsun her şey gönlünce olsun ❤️

d3da1a3ec3c61a60ab25fcc245cdf92b.jpg

Aktif Lora Aktif Lora loracımm :KK60: doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle birlikte, nice mutlu huzurlu sağlıklı bereketli afiyetli yıllarınız olsun inşaAllah
🌹 İyiki varsın çiçeğimmm :anneadayı:

Aktif Lora Aktif Lora
Doğum günün kutlu olsun canımm 🌹
Ömrün uzun, huzurlu, sağlıklı olsun, evlatların ailen ve sevdiklerinle birlikte nice yıllara 🌺

Aktif Lora Aktif Lora yeni ışığın kutlu olsun nice yaşlara ailenle birlikte ... 🤗

Hayırlı sabahlarr🤗🤗

Aktif Lora Aktif Lora canımm doğum günün kutlu olsun 🌹💕

Aktif Lora Aktif Lora ,doğum günün kutlu olsun canım
Rabbim sağlıklı,huzurlu ,mutlu yıllar nasip etsin yavrularınla, eşinle ,sevdiklerinle birlikte :KK200::KK36:

Aktif Lora Aktif Lora iyi ki doğmuşsun her şey gönlünce olsun ❤️

Eki Görüntüle 3480047
Hepinize cooook tesekkur ederim. Manevi sistırlarım beni çok mutlu ettiniz 😍😍😍😍😍😍

X