Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ne kadar doğru bilmiyorum ama YouTube da bi video da görmüştüm. Kafeinden etkilenmeyenlerin kanser olma ihtimali yüksekmiş. Aşağıdaki yorumlarda hep bunu destekler şekildeydi. Bende etkilenmem penyez83 Bonus içsem de içmesem de uyuyacaksam uyurum yani

Olacakla öleceğin önüne geçilmez derler nasibimizde varsa illaki bir şeyler sebep olur ne diyim

Rabbim bilir neler yaşayacağız. yaşamın da ölümün de afiyetli ve kolay olanını versin Allah gelirse başımıza vardır bir hayr.

Olacakla öleceğin önüne geçilmez derler nasibimizde varsa illaki bir şeyler sebep olur ne diyim

Rabbim bilir neler yaşayacağız. yaşamın da ölümün de afiyetli ve kolay olanını versin Allah gelirse başımıza vardır bir hayr.
Aa niye üzücük koydunuz ki kızlar. Valla ölüm ne güzel dediğiniz gibi Allah'ım güzel ölmeyi güzel dirilmeyi nasip etsin

Yani nişan karaltısımı ?
Bizim burda öyle derlerde. Evde söz kesildikten sonra ki hazırlıklar .
Olabilir kız evi damat ve ailesine hediyeler getiriyor çeyiz ürünleri
Damada kıyafet, parfüm, pijama takımı,havlu takımı, ayakkabısı, tüm ihtiyaçları olur maddi Duruma göre
Aileye de lif ,patik ,elbise ,ev terliği gibi şeyler getirirler
Aynı şekilde erkek evide kız evine sandık götürme diye yapar burada

Boşu boşuna masraf bence bunlar

Sen de beni başkasıyla karıştırmışsın

Aynen bonusum
Bi de o kadar inanarak yazmış ki ben bile kendimden şüphelendim
Haa ha o başka Nane limonsuz du sanırım nick aynı olunca sormuştum hiç sevmediğim için yaptım demişti o burada değilse kimdi o kişi ya

Evet benzer .
Bizde sadece ben eşime eşim bana yaptı .
Ailelere nikahtan sonra sandık arkası gibi oldu havlu picama takımı gibi ürünler verdik. karşılıklı .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…