Düzenli Evimiz & Hayatımız

Abla çok çok geçmiş olsun RABBİM tez vakitte hasarsız, kalıcı şifalar versin aminnnnnnn🤲🏻

Gece bildirimin geldi uyku sersemi yazamadım. Sağolsun paremm konuyu açmış gördüm. Sabah namazdan sonra Ya Şafi Cc okudum 🤲🏻 Şimdi dua topiğine yazacağım
amin canım benim çok sağol , bende akşam haber aldım şok oldum çok üzüldüm ,ağladım bi profesörden daha randevu almış haftaya cumaya gidecekmiş inşallah tedavisi olan bi durumdadır , anneside hasta pazartesi günü oda ameliyat olucak rahimini alıcaklar kız onunla uğraşıyodu şimdi kendi hastalığı belli oldu :KK43: :KK43:

Hayırlı cumalar ve Hayırlı sabahlar diliyorum herkese.
🟢5 .30 da alarma eşliğinde uyandık.
🟢Eşim ben ve oğlum sabah namazımızı kıldık.
🟢Oğlumla yasin okuduk o yarım sayfa okuduk.
🟢Kahvaltıyı hazırladım, kızartma, Yumurta falan

Buraya kadar güzel gidiyor her şey :21: geliyor gelmekte olan

😠 o Kahvaltıya hiç oturamadim.
😠Bardak kırıldı içinde çay, limon, bal olan .

😭Herkes gitti ben de soğuk bir kahvaltı yaptım tek başıma. Burnumdan soluyorum.😠
Bonus Bonus un günaydın paylaşımı sözü de üzdü beni. Anladım ki bir kaç gün musibet adında bir misafirim var :kızgın:

Günaydın ahali :KK25:

Bugun benim doğum günüm :anne:
Yaş 37 🤩
İyiki doğmuşsun dediğinizi duyar gibiyim :KK55:

Cumanızı da tebrik ediyorum.
Hayırlı günler 🌺
sendemi başak burcusun benim kızımda 10 eylül başaklar çok iyidir,sabırlıdır,merhametlidir eşimde başak 19 eylül
yeni yaşın hayırlı olsun canım sağlıkla,huzurla,mutluluklarla geçsin sevdiklerinle birlikte inşallah :KK36: :KK200:

🙏🏻

Eklentiler

• images (6).jpeg
    images (6).jpeg
    29,1 KB · Görüntüleme: 9

😭Herkes gitti ben de soğuk bir kahvaltı yaptım tek başıma. Burnumdan soluyorum.😠
Bonus Bonus un günaydın paylaşımı sözü de üzdü beni. Anladım ki bir kaç gün musibet adında bir misafirim var :kızgın:

SAğlık olsun nur günün geri kalanında daha sabırlı oluruz inş.

İşler yüzünden ben de çocukları darladım canım sıkıldı ne gerek var aslında en sevmediğim şey istemediğim şey misafir gelince huzursuz oldum

Günaydın ahali :KK25:

Bugun benim doğum günüm :anne:
Yaş 37 🤩
İyiki doğmuşsun dediğinizi duyar gibiyim :KK55:

Cumanızı da tebrik ediyorum.
Hayırlı günler 🌺
tenor.gif

Nice sağlıklı uzun ömrün olsun sevdiklerinle birlikte musmutlu yılların olsun doğum günün kutlu olsun pinhancim 🌺🌸🌻🤲😇🥰💙💜🌺🌸🌻

Tek musibet bardak kırmak olsun 😌

SAğlık olsun nur günün geri kalanında daha sabırlı oluruz inş.

İşler yüzünden ben de çocukları darladım canım sıkıldı ne gerek var aslında en sevmediğim şey istemediğim şey misafir gelince huzursuz oldum
Bir anlık öfke insanı nasıl da değiştiriyor. Ben de vurma bağırma falan yok ama çok söyleniyorum sinirlenince sonra pişman oluyorum niye daha sakin değilsin aman sağlık olsun niye demedin diyorum kendime . Geçiştiremiyorum gözümde büyüyor her şey.
Ama bazı sözler ve olaylar bize hayattan cevap niteliğinde yüzümüze carpiveriyor. Senin paylaşım gibi.

Tek musibet bardak kırmak olsun 😌
Özel günüm yaklaştı sanırım ondan böyle oldum. Küçük olaya büyük tepki veriyorum stres ve nefes hızlanması gibi vücudumda çok etkileniyor.

İyi ki doğdun ❤️
Sevdiklerinle birlikte tüm güzelliklerin senin olduğu nice senelere inşallah 🤲

İyiki doğmuşunn pinhoşumuz:KK60: mutlu yıllar sevdiklerin ile sağlıklı sıhhatli huzurlu afiyetli yılların olsun 🥰

Hayırlı sabahlar hayırlı cumalar 💕 , Pinhan Pinhan doğum günün kutlu olsun 🌹🌹

sendemi başak burcusun benim kızımda 10 eylül başaklar çok iyidir,sabırlıdır,merhametlidir eşimde başak 19 eylül
yeni yaşın hayırlı olsun canım sağlıkla,huzurla,mutluluklarla geçsin sevdiklerinle birlikte inşallah :KK36: :KK200:

Pinhan Pinhan doğum günün kutlu olsun .
Nice mutlu yıllara. 🤗

tenor.gif

Nice sağlıklı uzun ömrün olsun sevdiklerinle birlikte musmutlu yılların olsun doğum günün kutlu olsun pinhancim 🌺🌸🌻🤲😇🥰💙💜🌺🌸🌻

🥹
Çooook teşekkür ediyorum kızlarcım
🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

İyi ki burdayım, bir yerlerde sizler gibi güzel kadınların olduğunu bilmek güzel.

amin canım benim çok sağol , bende akşam haber aldım şok oldum çok üzüldüm ,ağladım bi profesörden daha randevu almış haftaya cumaya gidecekmiş inşallah tedavisi olan bi durumdadır , anneside hasta pazartesi günü oda ameliyat olucak rahimini alıcaklar kız onunla uğraşıyodu şimdi kendi hastalığı belli oldu :KK43: :KK43:
Allah şifa versin hem anneye hem kıza 😔

X